Як франківцям відпочити від сумних новин про коронавірус і зекономити кошти

 • Багатьом із нас пандемія коронавірусу кардинально змінила плани на літо. За нинішніх умов подорожі до курортів Туреччини, Греції, Єгипту, Іспанії, Італії тощо або недоступні, або пов’язані з безліччю суворих обмежень і серйозних ризиків.

  Та все ж літо прийшло – отже, слід відпочити! Чимало мешканців Франківщини звернули увагу на цікавинки, на які багата наша країна. Внутрішній туризм зараз активно розвивається та стає все більш популярним. Йдеться як про унікальні природні заповідні зони наших західних областей, так і про курортні містечка південних регіонів. В обох випадках туристу гарантовані нові емоції, гарні враження, оздоровлення та чудовий відпочинок.

  Одним з основних питань під час внутрішніх подорожей, а також важливою статтею витрат є харчування. З одного боку, воно повинно бути якісним і безпечним (літня спека вже дається взнаки), а з іншого – максимально економним. Це набуває важливого значення, якщо планується  сімейний відпочинок.

  Гарним помічником у цьому стане найбільша торговельна мережа країни – «АТБ». Добре знайомі мешканцям Івано-Франківська й області супермаркети сьогодні відкриті в кожному куточку України. Станом на сьогодні 1123 магазини «АТБ» функціонують у 290 населених пунктах. Мапа присутності цих супермаркетів включає 24 області України.

  Протягом останніх кількох років компанія динамічно розширює власну мережу в південному і західному напрямках. Минулого року прийняли перших покупців близько сотні нових комфортних магазинів «АТБ», були підкорені ще дві області – Чернівецька та Закарпатська. Компанія відкриває чимало нових маркетів навіть у невеликих туристичних містечках, тому  охочі мають можливість у комфортних умовах і без зайвих витрат поповнити свої запаси гарантовано якісними продуктами і товарами першої необхідності.

  Якщо ж є бажання вирушити до морських курортів України, то слід пам’ятати, що численні маркети «АТБ» завжди пропонують покупцям якісні продукти. Компанія має власний відділ контролю якості, який регулярно влаштовує перевірки. Більше тисячі товарів проходять ретельну експертизу в лабораторіях. Продукти тестують за фізико-хімічними й органолептичними характеристиками. Ймовірність потрапляння неякісного товару на полиці магазинів мережі «АТБ» виключено.

 • Продукти виробляють, перевозять і зберігають у належних температурних умовах. Компанія «АТБ» володіє солідним власним парком вантажних машин (7 автоколон) і збудувала близько десяти мультитемпературних складських центрів європейського зразка. Це дає можливість контролювати величезний товарообіг, своєчасно доставляючи продукти в будь-який куточок нашої країни.

  Якщо є бажання подорожувати Карпатами, то наявність  там супермаркетів багаторічного лідера вітчизняного ритейлу позбавляє від потреби тягнути із самого Франківська величезний рюкзак з продуктами, ризикуючи при цьому, що вони зіпсуються  через спеку. Все найнеобхідніше можна купити на місці. Асортимент супермаркетів «АТБ» сьогодні перевищує 3,5 тисячі найменувань. Близько третини з них представлені товарами власних торгових марок. Це означає, що ціни на таку продукцію можуть бути нижчими на 30–40%, що дає українському туристу змогу заощадити кошти.

  Більш того, цінова політика компанії залишається незмінною вже більш ніж чверть століття. Вартість продуктів на поличках добре знайомих майже чотирьом мільйонам постійних клієнтів супермаркетів торговельної мережі завжди на 10–15% нижча за середньоринкову. Досягають цього не за рахунок якості. Секрет максимально доступних цін в «АТБ» простий – це  співпраця з виробниками без посередників, системне впровадження інноваційних технологій, динамічне розширення мапи присутності, а також оптимізація багатьох бізнес-процесів. Компанія завжди орієнтується на потреби клієнтів.  Туристи з Франківщини, які вирушили у захопливу подорож Україною, знайдуть в  «АТБ» продукти на свій смак.

  Автор: Марічка Феделко

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!