Як галичанину стати власником бренду Coca-Cola? Огляд від Finance Freedom Ukraine

 • Coca-Cola заборонена у двох країнах: Кубі і Північній Кореї. У жодному іншому закутку світу складно знайти людину, яка б не чула назви легендарного напою.

  Тотальну відомість компанія придбала завдяки геніальному маркетингу і диверсифікації бізнесу. Останній фактор зваблює інвесторів зі всього світу. Акції Coca-Cola надійно застраховані від різких падінь різноманітними направленнями діяльності компанії. Бренду належить не тільки напій, який асоціюється з Новим Роком, а й не менш відомі Fanta, Sprite, Schweppes, Bonaqua та інші. У 2021 році холдинг долучив до діяльності ще одну галузь, придбавши за $5,6 млрд виробника спортивних напоїв BodyArmor. Чи може звичайний галичанин стати частиною бренду? Експерти Finance Freedom Ukraine вважають, що так.

  Переваги інвестування в бренд Coca-Cola


  Станом на 12 листопада 2021 року акції Coca-Cola знаходяться на відмітці $56,7. З огляду на котирування інших всесвітньо відомих брендів це демократична вартість. Акції провідного концерну з виробництва напоїв – це стабільний актив, який не підходить для короткочасної гри. Інвестувати в Coca-Cola варто за принципом Уоррена Баффета: «Ця позиція – назавжди». 

  Згідно з прогнозами аналітиків, цінні папери бренду не піддаватимуться ані стрімким падінням, ані зльотам. Це інструмент, який надасть інвестиційному портфелю стабільності, а його власнику – можливість регулярно отримувати дивіденди. Станом на червень 2021 року дохідність від цінних паперів склала 3,08% (0,42% за акцію).

  Як в Україні придбати акції Coca-Cola?

  Акції Coca-Cola торгуються на NYSE. Українці не мають змоги напряму здійснювати операції на Нью-Йоркській фондовій біржі, для цього потрібен особовий рахунок від сертифікованого брокера. Таку можливість має «Фрідом Фінанс Україна» – частина міжнародного холдингу Freedom Holding Corp. Одночасно з рахунком клієнти компанії отримують наступні переваги:

  • доступ до власних аналітичних матеріалів компанії;
  • можливість консультуватися з експертами в галузі інвестування з понад 10-річним досвідом;
  • здійснення угод через мобільний додаток Tradernet;
  • повне інвестиційне обслуговування та супровід клієнтів на кожному кроці.

  Інвестування з «Фрідом Фінанс Україна» – це безпечно. Діяльність холдингу, до якого належить компанія, підпорядковується SEC – комісії з цінних паперів і бірж США, що зчиняє регулярний суворий нагляд за брокерською діяльністю. Freedom Finance Ukraine відома як компанія, що не підтримує агресивну діяльність брокерів – вони обіцяють надвисокий дохід, але не попереджають про ризики. Спеціалісти відкрито розповідають про всі нюанси та ймовірні ризики. «Фрідом Фінанс Україна» – безпечність вкладень понад усе.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!