Як і де відпочиватимуть франківські діти влітку

 • Сьогодні, 8 червня, в Івано-Франківську відбулася оперативна нарада у міського голови Руслана Марцінківа.

  На ній розповіли про організацію відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2021 року.

  Віталій Матешко, директор Департаменту молодіжної політики та спорту, каже в міському бюджеті на оздоровлення дітей передбачили 1, 5 млн гривень. Насамперед оздоровлюватимуть діти пільгових категорій. 

  З 8 червня, уже 15 дітей поїхали відпочивати у різні заклади України. До ДП “УДЦ “Молода гвардія” в місті Одеса” у 2021 році на оздоровлення направили 32 дітей. 18 дітей з Івано-ФРанківської ТГ. 

  До ДПУ “МДЦ “Артеку” направили 10 дітей пільгових категорій. Ще відпочивають у “Перлина Придністров’я”, “Карпатські зорі”, “Едельвейс”, “Карпатські мрії” та “Перлина Карпат”. У планах відправити ще 93 дитини на відпочинок. Починаючи з 11 червня. 

  Марія Бойко – начальник управління охорони здоров’я, розповіла, що замовили близько 250 путівок у місцеві санаторії для дітей. А ще 25 путівок у санаторії МОЗ. Також 30 дітей будуть відпочивати у міській дитячій клінічній лікарні, де уже зробили ремонти для діток, та закупили їжу. Для діток працювати басейн, їм робитимуть масаж, а також можна буде відпочити на свіжому повітрі. 

 • Організують також літню школу лідерського росту “Я можу”. з 29 червня – 23 липня. Її організовує служба у справах дітей.

  Нагадаємо: У Франківську розповіли, як працюватимуть заклади дошкільної освіти влітку

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!