«Як має вижити місто-енергетик?» – очільниця Бурштина готує звернення до президента

 • Сьогодні, 28 квітня, очільниця Бурштина Роксолана Джура повідомила у відеозверненні, що Бурштинська ТЕС уже перерахувала до міського бюджету всю заборговану суму податку на доходи фізичних осіб.

  Однак очільниця все одно не впевнена в завтрашньому дні.

  За день до цього Джура казала, що довелося оформити позику, аби виплатити заробітну плату тим сферам, які фінансуються з міського бюджету.  А все через те, що вже місяць місто не отримувало податків на доходи фізичних осіб від ТЕС. Про це інформує пресслужба Бурштинської міської ради.

  «Сьогодні я повернулася з Києва з хорошими новинами. В уряді вдалося обговорити і досягнути результатів щодо питань, які мене турбували, як очільника міста-енергетика, котре залежне від одного підприємства. Тож станом на 9-ту ранку Бурштин повністю отримав всю суму податку на доходи фізичних осіб, яку заборгувала містові ДТЕК Бурштинська ТЕС», – сказала очільниця Бурштина.

  Вона додала, що все ж немає впевненості, чи теплова генерація буде залишатися в тому складі, в котрому була до сьогодні, чи буде переходити на певний зменшений кількісний режим станцій і блоків, що, звісно, призведе до звільнення людей. Таке розуміння прийшло після спілкування з радниками прем’єр-міністра з енергетичної галузі.

  «Міські голови всіх українських міст-енергетиків між собою консультувалися і вирішили створити звернення до президента, Кабміну, голови Ради нацбезпеки про те, яким чином мають вижити сьогодні монопрофільні міста. Нас не цікавить хто саме буде керувати тепловою генерацією: ДТЕК чи хтось інший. Найперше нас цікавить доля наших міст, як ми увійдемо в опалювальний сезон і чи він взагалі буде, що робити з економічною ситуацією в місті», – зазначила Роксолана Джура.

  Нагадаємо, 20 квітня у Бурштинському енергоострові зафіксували найвищу ціну електроенергії на ринку на добу наперед з початку квітня

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!