Як на Франківщині працюють мобільні бригади щодо підтримки переселенців

 • На Прикарпатті продовжують роботу мобільні бригади щодо підтримки ВПО. Цього тижня фахівці працювали в Івано-Франківській громаді.

  Про це йдеться на сторінці голови Івано-Франківської ОВА Світлани Онищук, пише “Галицький кореспондент“.

  За її словами, найбільше виникало запитань в медичній сфері, тому цього разу найактивніше працювали фахівці з департаменту охорони здоров’я. Актуальними залишаються надання юридичної та психологічної допомоги.

  “Нагадаю, що цей проєкт ми розпочали в липні минулого року задля вирішення нагальних проблем внутрішньо переміщених людей на місцях. Відповідно до того, як надходили запити від переселенців ми додатково залучали фахівців, щоб оперативно вирішувати проблемні питання”, – уточнює Онищук.

  Сьогодні в складі мобільних бригад працюють представники управління організаційної роботи апарату ОВА, департаменту соціальної політики, регіонального Центру безоплатної правової допомоги в Івано-Франківській області, психологи, фахівці з організації пенсійного забезпечення, працівники центру зайнятості, фахівці з управління юстиції, а також департаменту охорони здоров’я. 

 • До теми: На Надвірнянщині облаштують гуртожиток для переселенців

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!