Як на поличках супермаркетів «АТБ» Івано-Франківська з’являються гарантовано свіжі продукти

 • Якість і безпека є головними критеріями під час вибору продуктів, які мешканці Франківщини купують для своєї сім’ї. Тут не має великого значення, до якої цінової категорії належать товари, адже завжди хочеться  придбати смачні та корисні продукти.

  У супермаркетах найбільшої української торговельної мережі «АТБ» за якістю, терміном придатності та безпекою продуктів слідкують уважно. Зараз у 290 населених пунктах 24 областей країни відкрито 1123 таких магазини. Майже чотири мільйони громадян,  що вже стали постійними клієнтами «АТБ», добре знають широкий асортимент цих магазинів і задоволені гарантованою якістю продукції.

    

  На поличках кожного з таких маркетів представлено понад 3,5 тисячі найменувань продуктів і товарів першої необхідності. Їхню безпеку і якість компанія гарантує не тільки власним чесним ім’ям («АТБ» працює на українському ринку понад чверть століття), але й грошима. У супермаркетах мережі діє програма «Гарантія свіжості». Споживачу, який знайде у торговому залі протермінований товар, компенсують його  вартість у трикратному розмірі. Компанія фактично долучила до своєї системи аудиту якості ще й експертний потенціал мільйонів клієнтів. Недаремно ж покупців  у «АТБ» вважають повноправними партнерами по бізнесу.  До речі, випадки такого «легкого заробітку» зустрічаються геть нечасто, оскільки багаторівнева система контролю якості в «АТБ» працює вельми  ефективно.

  Її сторили за європейським зразком.  Це і системні внутрішні перевірки, і незалежні міжнародні аудити якості. Вже понад три роки супермаркети «АТБ» проходять сертифікацію на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 22000:2005. Ґрунтується він принципах НАССР (Hazard Analysis and Critical Control Points – аналіз ризиків і критичні точки контролю). Фахівці ретельно відстежують весь шлях того чи іншого продукту: поставка сировини, виробництво, зберігання, транспортування. Система неймовірно складна. Вона дозволяє передбачати будь-які ризики  й уникати їх. Мільйони клієнтів «АТБ», включаючи й мешканців Івано-Франківська, щодня мають змогу купувати гарантовано якісні, безпечні товари, що відповідають найсуворішому міжнародному стандарту. Сертифікат ISO 22000:2005 у  багатьох країнах світу вважають своєрідним знаком якості.

  Компанія «АТБ» має власний відділ контролю. Експерти цього підрозділу систематично проводять перевірки (щомісячні, квартальні, піврічні тощо). У магазинах відбирають більше тисячі зразків товарів, які спрямовують на вивчення до лабораторій. Перевірку проводять за більш ніж двома десятками показників: від смакових якостей і фізико-хімічних характеристик до правильності нанесення маркування на упаковку.

  Такий сучасний підхід дозволяє гарантувати свіжість, якість та безпеку кожного продукту у численних магазинах «АТБ» по всій країні, у тому числі й на Франківщині.

  Аби мати можливість своєчасно доставляти продукти в різні куточки України, компанія «АТБ» створила одну з найбільших в країні логістичних інфраструктур. Збудовано близько десяти мультитемпературних складських центрів європейського зразка. Управління цим потужним товаропотоком ведеться цілодобово, без вихідних і свят. Минулого року товарообіг найбільшої вітчизняної мережі  становив 126,8 млрд грн.

  Корпорація «АТБ» нині володіє чотирма власними торговими марками, що належать до різних цінових категорій: ТМ «De Luxe Foods & Goods Selected» (преміальний сегмент), «Спецзамовлення “АТБ”» (середній +), ТМ «Своя лінія» (середній), ТМ «Розумний вибір» (найбільш економний). Отже, кожен покупець знайде в «АТБ» гарантовано якісні продукти на власний смак  і за найбільш привабливою ціною.

  Автор: Володимир Матвієнко

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!