Як працює франківський Центр фізичної та реабілітаційної медицини (фото)

 • На початку червня в обласній клінічній лікарні запрацював Центр фізичної та реабілітаційної медицини.

  На його базі розгорнули 10 стаціонарних ліжок, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на сторінку КНП ОКЛ Івано-Франківської обласної ради.

  Уперше мешканці міста та області отримали шанс проходити фахову реабілітацію після важких захворювань.

  Пані Лариса в ній другий тиждень. Попередньо проходила лікування у відділенні неврології, куди поступила із Синдромом Гієна-Барре.

  “Синдром Гієна Барре – це гостра автоімунна запальна полірадикулонейропатія, яка проявляється млявими парезами і паралічами, порушенням чутливості та вегетативними розладами, – говорить завідувачка Центру Катерина Загородня. – Неврологи призупинили прогресування хвороби, а далі робота за нами, реабілітологами. Вчимо людину заново їсти, ходити, працюємо з наслідками хвороби”.

  На сторінці лікарні розповідають про пацієнтку, яка відчуває покращення:

  “Пані Лариса бере зошит і сторінка за сторінкою каліграфічно виводить кожну літеру. Сміється, що колись перевіряла зошити сина-школяра, а нині він перевіряє її писання, коли провідує. Затримуватись тут жінка не збирається, взяла курс на цілковите одужання. За чуйність та допомогу пані Лариса дякує всім реабілітологам, а особливо Марічці, Надійці та Ніні. Каже, що відчуває значне покращення, а невдовзі знову ходитиме самостійно”.

  Читайте також: в Івано-Франківську відкрили відділення екстренної медичної допомоги

  На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні

  На зображенні може бути: 1 особа, стоїть та у приміщенні

  На зображенні може бути: у приміщенні

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!