Як правильно дарувати квіти

 • Гарні букети квітів – це чудовий додаток до будь-якої урочистої події. Багато хто вважає, що це приємний подарунок, який ні до чого не зобов’язує. Проте навіть до вручення букета квітів треба підходити відповідально, щоб не потрапити в незручне становище і не заробити репутацію невігласа. Фахівці сервісу доставки квітів та подарунків https://flowers.ua/ua люб’язно поділилися з нашими читачами своїми знаннями, завдяки яким можна знати напевно, як же правильно дарувати квіти.

  Коли доречно дарувати квіти?

  Розглянемо декілька найпопулярніших варіантів, коли рішення купити квіти стане більш ніж вдалим:

  • Щоб проявити знак уваги. Якщо дівчина дуже важлива для вас, то букет квітів означатиме дещо більше, ніж просто приємний презент. Це один із проявів кохання. Подібний прояв уваги завжди високо цінується дівчатами. Це можуть бути троянди, хризантеми, півонії, орхідеї та інші сорти квітів із великими бутонами. Важливо не забувати й про особисті переваги дівчини, а також можливі алергічні реакції. Кількість рослин у композиції залишається за вами.
  • У подарунок близьким родичам. Чому б не зробити приємне мамі, бабусі чи сестрі? Але враховуйте, що в такому випадку оформлення букетів для різних поколінь відрізнятиметься. Молодим дівчатам підходять композиції з ромашок, кущових троянд, фіалок, нарцисів. А старшим жінкам – композиції з насиченими відтінками. Відмінним варіантом будуть навіть кімнатні рослини у горщиках. Непогано, якщо ви знатимете про смаки близьких. Так ви продемонструєте не лише свої теплі почуття, а й уважність. До речі, букет для батька або, наприклад, дідуся, також має місце бути. Чоловічі композиції зазвичай виконані в лінійних формах, одному тоні та без прикрас на зразок бантиків. Якщо ви напевно не знаєте, які краще замовити квіти для родича, спробуйте звернутися за порадою до флористів.
  • Букет із нагоди свята для колеги. У такому випадку необхідно дотримуватися квіткового етикету, інакше квіти в подарунок можуть бути сприйняті неправильно. Дотримуйтесь лаконічної кольорової гами та уникайте традиційних романтичних букетів. Оформлення квіткової композиції має бути не помітним, але зі смаком.

  Загальноприйняті правила вручення букетів

  Подібні правила нескладні та стануть у нагоді в будь-якій життєвій ситуації:

  • Дарувати квіти можна і в упакуванні, і без. Якщо оформлення звичайнісіньке, пакування краще зняти. Дизайнерські обгортки є частиною загального ансамблю та їх краще не чіпати.
  • Подання букета. Даруйте букет бутонами вгору лівою рукою. Це потрібно, щоб права залишалася вільною для рукостискання чи обійми.
  • Слова під час вручення. Неодмінно підготуйте коротке привітання (3-4 слова, більше не потрібно) або комплімент.
  • Погляд при врученні. Не відводьте очей під час вручення квітів. В іншому випадку вас можуть сприйняти як занадто боязкого чи нещирого.

 • Чим можна доповнити букет

  Букет – це сам по собі прекрасний і самодостатній подарунок. Тільки постарайтеся не перетворювати квіти на формальність. Покажіть, що ви підходили до вибору відповідально і не забувайте, що нашим рідним не так важливий сюрприз, як мета його дарування. У цьому допоможуть маленькі хитрощі:

  • Додайте до букета милу листівку з теплими словами.
  • Доповніть квіти кошиком свіжих фруктів, солодощів, тортом або просто коробкою цукерок.
  • Якщо букет вручається з нагоди свята, замовте додатково зв’язок яскравих повітряних куль.

  Доставка квітів: зручний та сучасний сервіс

  Найпростіший спосіб вручити букет у сучасних реаліях – це замовити квіти з доставкою. Так, інтернет-магазин квітів flowers.ua радий запропонувати своїм клієнтам найширший асортимент букетів та квіткових композицій. Консультанти сервісу знаходяться на зв’язку цілодобово та завжди допоможуть зробити правильний вибір. Квіти можна надіслати й анонімно. Тоді кур’єр не видасть вашу персону, а адресат залишиться в приємному здивуванні. Найцінніші подарунки – це всі ті, які зроблені від щирого серця.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!