Як правильно поповнювати рахунок в СЕА ПДВ.

 • Начальник Львівського управління Офісу великих платників податків ДПС Олександр ЮРИСТОВСЬКИЙ, на обслуговуванні якого перебувають великі платники податків Західного регіону, в т.ч. платники Івано-Франківської та Закарпатської областей акцентує увагу платників ПДВ, що реєстраційна сума (ліміт), на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в ЄРПН обчислюється за формулою, визначеною пп. 200 1.3 ПКУ.

  Складовою формули обчислення реєстраційної суми в системі електронного адміністрування ПДВ є сума поповнення електронного рахунку.

  При цьому, сума поповнення електронного рахунку – це загальна сума поповнення з поточного рахунку платника податку рахунка в системі електронного адміністрування податку, в тому числі рахунків у системі електронного адміністрування податку платника – сільськогосподарського підприємства, що обрало спеціальний режим оподаткування відповідно до ст. 209 ПКУ, зазначених у пп. “а”–”в” пп. 200 1.2 ПКУ.

  Збільшення реєстраційної суми шляхом поповнення рахунка в системі електронного адміністрування податку з інших джерел чинним законодавством не передбачено.

  Отже, слід пам’ятати, що реєстраційний ліміт платника ПДВ збільшується лише на суму поповнення, яка надходить з його власного поточного рахунку.

 • Кошти, які надійшли з інших рахунків платника ПДВ (в тому числі кредитні рахунки) або через інші платіжні засоби (термінали, IBOX тощо) не збільшують значення показника сума поповнення рахунка у формулі обчислення суми, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування (реєстраційний ліміт).

   

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!