Як пройти реєстрацію у БК Парі Матч новому гравцю 

 • Parimatch – це популярна букмекерська яка працює вже понад два десятиліття. Зовсім недавно, вона отримала повноцінний легальний статус в Україні, і може працювати на більш чесній основі. Щоб скористатися всіма перевагами популярного букмекера, потрібно буде зареєструватись у Парі матч. У цій статті буде розібрано то, як реєстрація Паріматч відбувається і як це зробити, переваги будуть дані користувачам.

  Основні переваги для нових користувачів

  Любителі гострих відчуттів і просто ті, хто хочуть спробувати себе в ставках на спорт, можуть пройти швидку реєстрацію на сайті Парі матч. Важливо розуміти, що робити ставки можуть тільки користувачі, які досягли повнолітнього віку. Крім цього, гравцям не варто турбуватися про те, що їх дані будуть розголошені або вкрадені, всі аккаунти, грошові кошти і особиста інформація, захищені зашифрованими серверами. Головні переваги, які отримають нові користувачі після реєстрації наступні:

  • При першому поповненні депозиту буде нарахований щедрий грошовий бонус.
  • Зрозуміле виведення грошей і поповнення рахунку за допомогою банківських карт.
  • Цілодобова і грамотна підтримка користувачів забезпечить необхідну допомогу в будь-який момент часу.
  • Десятки можливостей для здійснення будь-яких грошових ставок на спорт і не тільки його.
  • Розділ «казино», відкриває можливість грати в автомати, карти і багато інших азартних ігор на будь-який смак.

  Процес реєстрації

  Для того, щоб пройти реєстрацію новому гравцеві, потрібно виконати кілька нескладних дій. Перед цим потрібно обов’язково розібратися, який з варіантів реєстрації вибрати і де власне, це зробити. Наприклад, користувачі зможуть створити свій аккаунт на основному офіційному сайті за допомогою ПК, в його мобільній версії і спеціальному додатку, створеному для смартфонів. Так, байдуже який з варіантів вибрати, алгоритм дій буде приблизно схожим, а саме:

  1. Заходимо на головну сторінку і шукаємо кнопку «Реєстрація», у верхній частині сайту, натискаємо по ній.
  2. Відкриється нове вікно, де потрібно ввести свої дані в рядки.
  3. Там потрібно ввести діючий номер телефону, дату народження, придумати пароль і вибрати валюту.
  4. Натиснувши «реєстрація», буде завершено перший етап.

  Далі потрібно активувати свій профіль, тим самим потвердівши свій вік і реальність користувача, щоб можна було здійснювати ставки (як робити ставки у Паріматч: читайте тут) і грошові маніпуляції. Важливо не забувати, що реєстрація можлива тільки якщо гравцеві 18 років і більше. Так, для активації потрібно зробити наступне:

  • Для верифікації потрібно мати паспорт та зробити його скан або фото.
  • Фото користувача, який тримає паспорт.
  • Свідоцтво про народження.
  • Фото банківської карти, яка буде використовуватися для грошових маніпуляцій.
  • Якщо є, скан водійських прав.

  Коли всі документи і фото зібрані, то їх потрібно відправити в розділі верифікація, зайшовши в особистий кабінет. На перевірку може знадобитися від доби і до двох тижнів, але зазвичай все це тривати не довше декількох днів. Відмовити можуть тільки в разі невідповідності даних з базами, або ж якщо гравець був помічений в якихось реєстрах по зловживанню азартними іграми.

  У більшості користувачів все проходить успішно, а повідомлення приходить на телефон або на електронну поштову скриньку, якщо її вказати в своєму профілі, підписавшись на розсилку новин та акцій. Після того, як все активовано, можна і потрібно вкласти перший депозит, що в свою чергу допоможе отримати стартовий бонус.

  Бонус за перший депозит в Паріматч

  Після того, як реєстрація пройшла успішно, користувачі повинні пройти авторизацію на сайті, зайшовши в особистий кабінет. Всього буде доступно 2 бонуси. Перший дає можливість отримати до 2500 гривень, при поповненні рахунку від 10 доларів і більше. Другий працює за принципом 110% від суми в 1000 доларів і більше.

  У будь-якому випадку, це бонусні гроші на окремому рахунку, і щоб їх вивести потрібно виконати парочку дій. А саме, відіграти бонус в 10 кратному розмірі до ставок за коефіцієнтом 1,5 і більше.

  Підсумок

  У статті розібрано як пройти реєстрацію, що для цього потрібно зробити і які переваги отримає користувач. Крім того, розказано про бонуси за перший депозит.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!