Як російських чиновників вчать хвалити путіна: СБУ перехопила методички фсб

 • СБУ перехопила нові методички фсб: у них російських чиновників вчать правильно хвалити путіна та коментувати війну в Україні, повідомляє “Галицький кореспондент” з посиланням на СБУ.

  Документ російських спецслужб має примітку «до неухильного використання». Співробітники СБУ перехопили його під час розсилки секретними каналами зв’язку до федеральних органів виконавчої влади рф.

  Саме за цими тезами мають готувати свої виступи російські чиновники, артисти та спортсмени. Ним послуговувалися і на концерті в Лужніках у березні, і на Економічному форумі у Петербурзі у червні.

  Один із головних наказів фсб – хвалити путіна. Адже це він нібито «не допустив війни на території рф, якої так хотів Захід» та «особисто захистив росію від знищення, а росіян – від стояння на колінах».

  А для більшої переконливості аналітики фсб наводять цілий блок «найчеснішої статистики» про захмарну підтримку російського диктатора та перераховують аргументи, щоб росіяни не боялися дефолту та міжнародних санкцій.

  Важливим пунктом пропаганди фсб є робота з молодою аудиторією.
  Ще в попередніх методичках рашистів, які публікувала СБУ, вказували на високий рівень пацифізму серед молоді. Тому пропагандисти знайшли «покращення» і для них.

 • Наприклад: блокування Instagram спецслужби рф називають повною перемогою російської влади і очевидним провалом Заходу. Адже більшість росіян віддають перевагу «Аднакласнікам».

  Як повідомляв “Галицький кореспондент”, на вимогу СБУ заблокували майже 500 проросійських Youtube-каналів з аудиторією понад 15 млн підписників.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!