Як у Франківську: в Калуші вперше встановлюють штучну ялинку

 • На площі Героїв почали монтувати головну ялинку Калуша.

  Цього року вона вперше є штучною і має 16 метрів висоти. А на верхівці буде прикраса довжиною 2 метри, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Вікна”.

  Монтажем новорічного дерева займаються комунальні підприємства “Калушавтодор” та “Міськсвітло” і представники фірми-виробника.

  Минулого року, як і у попередні, головна ялинка Калуша була живою. Її висота становила приблизно 15 метрів. Калуську ялинку торік визнали однією з найкрасивіших на Прикарпатті.

  До речі, у попередні роки в Калуші обговорювали можливість закупівлі штучної ялинки, проте до реалізації ідеї справа не дійшла: такий проєкт вважали надто дорогим (наприклад, станом на 2017 рік вартість ялинки становила майже пів мільйона гривень, не враховуючи 3D-ілюмінації).

  Штучну ялинку з бюджету не фінансували. Спонсором виступило ТОВ “Карпатнафтохім”.

  Ялинка — тернопільського виробництва, від компанії “Ялинка ТМ”. Штучну ялинку цього виробника висотою 18 метрів, зокрема, встановлено в Івано-Франківську. На сайті виробника зазначено, що гарантійний термін експлуатації штучної ялинки становить 8 років.

 • Урочисте відкриття новорічно-різдвяних свят у Калуші відбудеться 19 грудня о 17.30. На святкування місто запросило Львівський академічний духовний театр “Воскресіння”, знаменитий своїми вогняними шоу та вуличними виставами на ходулях.

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!