Як вчителька з Долини здобула “Освітянський Оскар”

 • Короткометражний фільм із такою назвою отримав визнання і окрилив на перемогу в конкурсі “Учительський Оскар 2020” Мар’яну Марчак.

  Вона розповідає, що перемогу в конкурсі професійної майстерності педагогів «Освітянський Оскар» здобула завдяки голосуванню найавторитетнішого та найчисельнішого журі – всіх тих, кого не залишила байдужим  «вчительська історія», повідомляє Долинська міська рада.

  Короткометражний фільм “Крила” про один день із життя вчительки отримав визнання журі та набрав у “Фейсбуці” 468 уподобань під історією №6 (“Крила”). Це допомогло Мар’яні піднятися на п’єдестал визнання та отримати чимало подарунків.

  “Найцінніший подарунок – це, мабуть, здобутий досвід, а також – приємні емоції. Якщо говорити про матеріальне – це подарункові сертифікати від мережі магазинів цифрової техніки «Nimpha», від мережі торгових центрів «Епіцентр», магазинів «100 Ок», сертифікат на річну передплату газети «Добра справа», а також подарункова картка від «Alina Balance». Але  це ще не весь перелік. Родзинкою свята були яскраві букети для переможниць від магазину «KVITKA”, – розповідає вчителька.

  На її думку, формат цього конкурсу кардинально відрізняється від славнозвісного «Учитель року». Конкурс професійної майстерності педагогів «Освітянський Оскар» цьогоріч вперше проводився на теренах Долинщини, тому й не дивно, що для багатьох вчителів став так званою першою ластівкою. 

  “Освітянський оскар» – це новий формат оцінювання роботи педагога. Не потрібно проводити уроки, писати бездоганний конспект чи перевтілюватися в, пробачте, перестрашеного учня, бо перед тобою – десяток-другий тестів із психології та педагогіки. Завдання вчителя – представити журі свою роботу. Тобто не створювати щось нове, а лише презентувати те, що ви вже зробили”, – пояснює Мар’яна.

 • Нагадаємо, що Долина потрапить в Книгу рекордів України

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!