Як вибрати геймерське крісло

 • Шанувальникам відеоігор варто подбати про те, щоб обладнати простір належним чином, створивши комфортні умови для тривалого перебування перед монітором. Хороше ігрове крісло — невіддільний атрибут комфортного та продуктивного геймерського досвіду. А також дієвий спосіб уникнути можливих негативних наслідків для здоров’я, що виникають через неправильне положення тіла під час тривалих ігрових сесій. Огляд базових критеріїв вибору допоможе вибрати універсальну конструкцію, де поєднано зручність, якість і довговічність.

  Основні критерії вибору крісла для геймера

  Спочатку потрібно дослідити характеристики конструкції, оцінити вагу та зріст, на які вона розрахована. Також необхідно приділити особливу увагу таким деталям, як:

  1. Підтримка спини. Спеціалізовані геймерські крісла мають особливу будову спинки: анатомічна форма повністю повторює контури хребта, завдяки чому правильно розподіляється навантаження. Вигнута конструкція може бути доповнена щільною подушкою на спеціальних фіксаторах, які запобігають її зміщенню.
  2. Налаштування висоти. Кожна людина унікальна, тому можливість регулювання висоти є обов’язковою. Це дозволить зайняти комфортне положення, а головне — розслабити ноги.
  3. Додаткові деталі. Подушки для шиї та попереку знижують напругу в цих областях, що позбавляє дискомфорту та болісних відчуттів, спричинених тривалим перебуванням в одній позі.

  Перевагою стануть регульовані поворотні підлокітники, особливо 4D-елементи. Ця деталь може здатися несуттєвою, але на практиці вона відіграє ключову роль у забезпеченні комфорту.

  Матеріали оббивки

  Для виробництва геймерських крісел використовують щільні тканини з високими показниками зносостійкості та міцності. Найпоширеніші варіанти: штучна замша та шкіра, міцна сітка. Матеріал має відповідати таким вимогам:

  • хороша повітропроникність, що запобігатиме перегріванню тіла;
  • практичність, аби не виникло проблем із чищенням;
  • комфорт і відповідність особистим уподобанням (м’якість, щільність, забарвлення).

  Власникам домашніх тварин, які можуть дряпати крісло, варто розглянути моделі з оббивкою з алькантари або сітчастих конструкцій. Важливу роль відіграє м’якість сидіння: наповнювачі з піною високої щільності добре пружинять і дарують приємне розслаблення.

  Корисні додаткові елементи

  Визначившись із ключовими характеристиками, потрібно враховувати й додаткові опції конкретних моделей. Плюсом стане наявність підсвічування, підставки для ніг, подушок з ефектом пам’яті, а також максимальне допустиме навантаження від 150 кг, що свідчить про надійність і довговічність конструкції.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!