Як вибрати квадрокоптер початківцям, щоб навчитися віртуозно підкоряти небесний простір

 • За квадрокоптерами майбутнє. З роками популярність дронів виросла з неймовірною швидкістю. Ці чудо-апарати з розважальних аксесуарів давно перетворилися на серйозне професійне обладнання. Вони стали незамінними помічниками військовим на полі бою. Та й жодної галузі вже неможливо уявити без дронів. 

  Відчуйте себе пташкою за допомогою безпілотника. Одягнувши окуляри чи шолом віртуальної реальності, та, піднявши в небо дрон, ви споглядатимете на світ із висоти пташиного польоту й милуватиметеся краєвидами. Навчитеся створювати фантастичні відео та фото, які неможливо знімати з землі. Керувати безпілотником не так складно, як вам здається. Варто визначитися з брендом та моделлю цього літального апарата й ви не помітите, як швидко й віртуозно піднімете його у безкраїй простір.

  На що звернути увагу при виборі дрона

  Якщо ви вже вирішили придбати собі або дитині цього гвинтокрилого товариша, але не можете визначитися який же дрон обрати, зверніть увагу на техніку та аксесуари досвідчених брендів: DJI, Autel, Insta360, XGIMI. Завдяки потужним ресурсам, вони проводять дослідження, щоб вдосконалювати функціональні можливості та покращувати технічні характеристики своїх продуктів. 

  Не бійтеся, що на старті ви не зможете справитися з керуванням й розіб‘єте апарат. Виробник завчасно все продумав і передбачив, щоб цього не сталося. Спеціальна система захисту пропелерів не дасть розбитися й вийти з ладу квадрокоптеру. А завдяки вбудованим датчикам апарат зможе легко приземлитися, навіть, якщо ви, розгубившись, натиснули на іншу кнопку. За якість зйомки дрона вам теж нічого хвилюватися. Гіроскопи, які підтримують його рівновагу у польоті й відповідають за плавність руху, та додатково розміщена камера — сприяють тому, щоб картинка завжди була чіткою. 

  П’ять основних функцій, які повинні бути у першому безпілотнику

  • Утримання висоти польоту
  • Автопосадка й автополіт
  • Повернення додому
  • GPS навігація
  • Headless mode (без голови)

  Компактні безпілотники легко транспортувати навіть у звичайному наплічнику, але серед аксесуарів для дронів можна придбати зручну сумку, яка надійно захистить ваш пристрій.

  Такі коптери реєструвати не обов’язково, тому час, зекономлений на реєстрації, ви можете приділити сім’ї, щоб разом з дітьми позапускати свого дрона й зробити чудові знімки на пам’ять.

  Щоб раціонально витратити гроші на покупку дрона, звертайтеся до надійних виробників квадрокоптерів та аксесуарів до них. Такі бренди, як DJI, Autel, Insta360, XGIMI дорожать своєю репутацією та контролюють якість товару. Обирати тільки вам.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!