Як вибрати срібні сережки «на всі випадки»

 • Прикраси завжди були бажаними аксесуарами в жіночому образі. Якщо ще декілька століть назад їх могли носити тільки знатні та багаті люди, то сьогодні все змінилося. Вироби із благородних металів стали доступними для більшості красунь.

  Срібні сережки

  Недорогими, але не менш прекрасними, на думку стилістів, є срібні сережки від https://ukrzoloto.ua/uk/. Ці прикраси здатні підкреслити ніжність жіночого образу, вказати на романтичність натури або підкреслити екстравагантність дами. Головне правильно підібрати дизайн. І якщо одну модель можна надіти тільки на конкретне торжество, то інша стане вірним супутником «на всі випадки».

  Особливості вибору

  Експерти стверджують, що аксесуари повинні гармоніювати зі створеним образом. Срібні сережки вважаються універсальними прикрасами, адже вони однаково підходять як юній школярці, так і дамі у віці. Дуже часто невеликі пусети вибирають як першу прикрасу для маленької дівчинки. Холодний метал однаково гарно підходить під всі форми обличчя, а його білий колір вигідно підкреслює відтінок шкіри.

  При виборі сережок зі срібла стилісти радять визначитися:

  • Для якого віку призначені аксесуари. Для маленьких красунь варто купити прості, без вставок, сережки. З віком величину прикрас збільшують, і благородні дами можуть уже дозволити собі носити вироби з масивним самоцвітом усюди.
  • Для якого заходу вибираються аксесуари. В школу, університет, офіс доцільно обирати максимально прості моделі без вставок або з мінімальною кількістю декоративних елементів. На вечірку варто купити срібні сережки-підвіски чи вироби з масивним камінням.
  • Визначитися з формою обличчя. На жаль, прикраси можуть як зробити образ прекрасним, так і зіпсувати його. Форма обличчя та тип зачіски – важливі критерії при виборі. Найбільше повезло власницям овальної форми обличчя з коротким волоссям, адже вони можуть купити любу модель, яка сподобалася. Власницям квадратного обличчя варто обрати моделі з витягнутими елементами, а круглолицим необхідно відмовитися від абсолютно круглих срібних сережок.
  • Переглянути весь асортимент ювелірного гіпермаркету і обрати саме ту модель, яка сподобалася найбільше та найкраще буде пасувати до образу.

  Срібні сережки-конго

  Для того, щоб вибір виробів із благородних металів приніс тільки позитивні емоції стилісти Укрзолото радять купувати прикраси тільки в спеціалізованих ювелірних магазинах. Дуже часто занадто низька вартість підкупає, а в результаті виріб не відповідає встановленим стандартам. В ювелірному салоні завжди є підтверджуючі сертифікати, а придбати срібні сережки часто можна по акції.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!