Як виглядає “стометрівка” очима мандрівого фотохудожника

 • Сьогодні, 2 серпня, в фортечній галереї “Бастіон” відкрилась фотовиставка робіт фотохудожника з Ізраїлю Олександра Касперського, під назвою “Стометрівка”.

  За словами автора виставки тут представлена тільки невелика частина тих фото, які він зробив в Івано-Франківську. “Взагалі, я планував зупинитися у вашому місті тільки на день, для відпочинку, але я закохався в Івано-Франківськ”, – зізнався Олександр Касперський.

  Принцип життя фотохудожника – це постійні подорожі Європою. Він, разом зі своєю подругою, шукають цікаві міста, де залишаються жити на певний час, щоб перейнятися його атмосферою та настроєм, якій потім закарбовують на фото. “Я не люблю штучних фото, штучних поз чи облич. Справжня краса людини проявляється в її безпосередності, коли вона така, яка вона є”, – розповів Касперський.

  Це перший візит Олександра в Івано-Франківськ. Місто справило сильне враження на митця. “Тут дуже відкриті та прості люди, чудова атмосфера, багато зелені, мені тут дуже сподобалось”, – запевнив фотохудожник.

  Разом із своєю подругою Каріною Олександр веде проект “Відкритий дім”, в рамках якого вони подорожують містами Європи та роблять фотознімки, які потім і виставляють на огляд.

 • “Ми були два рази в Італії, в Іспанії, у Вірменії, в Ізраїлі, у Грузії, Німеччині та Україні”, – розповів він.

  Нагадаємо, Новий погляд на їжу: У Франківську відкрилась фотовиставка “Food Fetish”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!