Як зробити фотографію з відео

 • Будь-який захід, як то вечірка з друзями, концерт улюбленої групи, або свято з батьками, не обходиться без фото та відео на пам’ять. Часто буває так, що ви хочете відокремити найкращі моменти з відео, або зробити фотографію особливо цікавого кадру прямо під час фільмування. 

  Раніше це вміла не кожна професійна камера, а тепер така можливість є навіть у вашого смартфона. Експерти магазину електроніки Eldorado розповіли, як зробити фото з відео.

  Експорт кадра з готового відео

  Перш за все, у вас має бути досить якісне відео, щоб перехід зображення у фото відбувся непомітно. Для цього підходить формат 4K або 8K (новинки смартфонів 2020 вже мають камери, що знімають у цій роздільній здатності). Готовий відеофайл слід імпортувати до спеціальної програми – відеоредактора Premiere Pro (для Windows) або Final Cut Pro X (для macOS).

  Все, що потрібно – завантажити повне відео у проєкт та обрати за допомогою курсора потрібний кадр. Далі слід натиснути “Поділитися” або “Експорт”, щоб викласти фото в соцмережі або зберегти на пристрої відповідно.

  Зняти фото під час зйомки відео

  Ще один спосіб – отримати фото в процесі відео одним натисканням.

  “Якщо ви знімаєте, наприклад, на Samsung Galaxy S20, то можете зробити фото просто під час відео. Це можливо завдяки кільком камерам, де одна з них знімає відео, а інша робить окремий кадр”, – пояснили спеціалісти Eldorado.

  Фото буде збережено у галереї, як звичайний файл.

  Найкраще користуватися відео для отримання фото у випадках, коли вам треба проілюструвати послідовність дій, скажімо, для гайда або рецепту. Також це дуже корисний спосіб ілюструвати спортивні події, змагання або танці.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!