Як зустрічати рік Синього Водяного Тигра: що вдягти, кого запросити

  • Як правильно це зробити, щоб Тигр був до нас прихильний?

    Новий рік, коли Білого Металевого Бика змінить на його “посту” наступний знак китайського гороскопа — Синій Водяний Тигр — почнеться 1 лютого 2022 року, але за традицією, що склалася в нашій країні, зустрічати його ми будемо в ніч проти 1 січня, пише ТСН.

    Тигр — одинак

    Перше і, мабуть, одне з найголовніших запитань полягає в тому, чи варто скликати на святкування велику компанію чи краще віддати перевагу суспільству найближчих людей – рідних та друзів? Відповідь на нього напрошується сама собою: як відомо, тигри не живуть зграями, тому галасливе та багатолюдне свято йому навряд чи припаде до смаку – навпаки, чим менше людей, тим краще.

    Але водночас для господаря року дуже важливо, щоб вони не були йому чужими: малознайомих та неприємних людей у цей час поряд бути не повинно. Найкраще, якщо атмосфера буде максимально затишною — передусім це стосується яскравого світла, що б’є в очі — його краще замінити вогнем свічок і дров, що горять в каміні.

    Ще один варіант зустрічі Нового року, якщо, звичайно, дозволить епідемічна ситуація у світі – поїздка до якоїсь екзотичної країни, в якій господар року почувається, як удома – наприклад, Таїланд. Втім, скромніший і бюджетніший варіант – скажімо, Єгипет, де в цей час, незважаючи на календар, пануватиме спекотне літо, – теж підійде.

    Менше прикрас, більше новорічного настрою

    Зазвичай у таких матеріалах розповідають про максимальну кількість різноманітних інтер’єрних прикрас та дрібничок, які мають підняти настрій, зробивши його новорічним, та сподобатися господареві – чи господині – прийдешнього року. У нашому разі все має бути точнісінько навпаки: річ у тому, що Тигр віддає перевагу мінімалізму над всіма інтер’єрними стилями.

    Звичайно, це не означає, що потрібно відтворити його у власному будинку, викинувши добру половину того, що в ньому є, але й заставляти чи завішувати його традиційними новорічними прибамбасами – різноманітними гірляндами, гномиками та сніжинками на вікнах – також не варто.

    Що стосується текстилю – наволочок на диванні подушки, накидок на дивани та крісла та штор на вікнах, то їх краще вибрати в тонах води, яка є стихією року: ніжних блакитних, яскравих синіх або таємничих темно-синіх, які загадково миготять у приглушеному світлі свічок або ялинкової гірлянди.

    Скатертина в таких тонах, відтінена білими серветками, розшитими сріблястою ниткою, матиме дуже ефектний вигляд. Те ж саме можна сказати про портьєри і наволочки на диванні подушки, але ті, кому темно-синій колір здасться занадто похмурим, а блакитний — надто легковажним, можуть замінити його на нейтральний сірий, який до того ж залишається модним в оформленні інтер’єрів.

    У синьо-блакитних або синьо-білих тонах можна оформити й новорічну ялинку – вона матиме дуже зимовий вигляд, начебто гілки посріблив іній. А ось від оформлення інтер’єру в тигрових – жовто-чорних – тонах краще відмовитися: можливо, таке рішення і потішить господаря року, але мати воно буде незграбний вигляд і, якщо можна так висловитися, як кому до вподоби.

    Тим, хто дійсно хоче зробити приємне Тигру, астрологи радять прикрасити інтер’єр зеленню: невеликою пальмою або рослиною, яка вдає таку: наприклад, драценою чи циперусом. Кажуть, що вони нагадають господареві року його рідні місця і він буде добрий до тих, хто живе у цьому будинку чи квартирі.

    Попри все сказане вище, абсолютно без прикрас в Новий рік обійтися не вдасться — фігурки тигрів або магнітики на холодильник з їхнім зображенням, звичайно ж, купить кожен.

    Найкраще, якщо вони будуть керамічними або дерев’яними (Дерево — друга стихія наступного року за китайським календарем), підійдуть і м’які іграшки у вигляді цієї тварини. Їх можна розставити біля кожного приладу на святковому столі, помістити під ялинку або посадити на диван серед подушок.

    Накриваємо стіл для Тигра

  • Меню новорічної ночі не обмежить права тих, хто любить м’ясо: тигр – тварина м’ясоїдна, тому на столі може бути будь-який його вид, який найкраще запекти, а не смажити, а також зроблені на його основі і улюблені в нашій країні салати.

    Своє місце на столі займуть стейки, відбивні, м’ясні та ковбасні нарізки, бутерброди з паштетом, холодець, а ось рибу тигр не їсть, але й проти не виступатиме. Єдине категоричне табу цьогорічного новорічного столу – корейська та китайська кухні, оскільки за основу часто береться котяче м’ясо.

    Так, наприклад, до складу однієї з найпопулярніших страв китайської кухні – “Битва Тигра з Драконом” – входить м’ясо кішки та змії. Тигр як представник котячих може вважати це особистою образою.

    Астрологи звертають увагу на те, що цієї новорічної ночі – крім традиційних страв, які кожна господиня готує у це свято – необхідно втілити в життя якийсь новий рецепт: Тигр на вдачу новатор, він обов’язково оцінить креативний підхід до кулінарії.

    Крім м’ясних продуктів, у цей Новий рік вітаються екзотичні овочі та фрукти, які вживають у їжу в тих країнах, у яких водяться – або водилися до недавнього часу, доки їх не винищили – смугасті хижаки.

    До десертів та алкоголю господар року байдужий, проте, як і у разі з рибою, увійде в становище, особливо в тому, що стосується традиційного для цього свята ігристого вина. Головне – не зловживати ні першим, ні другим.

    “Дорога простота”

    У чому зустрічати Новий рік? Логічно припустити, що потрібно одягти на себе сукню або джемпер з тигровим або леопардовим принтом, і це буде правильно.

    Однак важливо пам’ятати про те, що такий одяг вимагає особливої обережності: принтом дуже легко зіпсувати — перекосити або візуально збільшити фігуру — особливо, якщо вона не є ідеальною, тому якщо ви не впевнені в тому, що річ із таким малюнком буде сидіти ідеально, краще віддати перевагу чомусь іншому.

    Наприклад, вбранням, тони яких нагадуватимуть про тигрячу шкіру, але не в лоб, а віддалено: наприклад, бежевий, колір кави з молоком, світло-коричневий або теракотовий. Варто також згадати про те, що господар року – Водяний Тигр, тож блакитний, синій, темно-синій і навіть елегантний чорний колір цілком підійдуть.

    Фактура тканин має бути благородною: вовна, шовк, бавовна, атлас – все натуральне, без домішки синтетики. Крій — як для жіночих суконь, так і для чоловічих костюмів — краще класичний, якщо Новий рік вирішено зустрічати в офіційній атмосфері, а якщо можна залишитися вдома, підійде і casual.

    В прикрасах, як і в інтер’єрі, бажаний мінімалізм: їх мало, але чудової якості, в стилі “дорога простота” — Тигру це сподобається.

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!