Яка реклама в Інтернеті найефективніша

 • В умовах шаленої конкуренції компанії повинні залучати якомога ширшу аудиторію до свого продукту чи послуги, зокрема, за допомогою реклами. З огляду на те, що люди проводять з кожним роком все більше часу в Інтернеті, рекламування в мережі є одним з найдієвіших способів.

  Методів популяризації товару у Всесвітній павутині є дуже багато. Серед них:

  • реклама у соцмережах – привернення уваги аудиторії до товару чи послуги через популярні Facebook, Instagram тощо;
  • вірусна реклама – це відео, фото, картинки, ігри тощо, які поширюють самі користувачі;
  • контекстна реклама показується в результатах пошуку в Інтернеті, відповідно до запиту юзера;
  • медійна реклама – це розміщення на сайтах рекламних банерів, текстово-графічних блоків, відео та брендування.

  Фахівці виокремлюють як найпопулярнішу та найефективнішу рекламу в Інтернеті гібрид контекстної та медійної. Контекстно-медійна реклама охоплює близько 90% користувачів мережі. Вона поєднує переваги обох видів, а її результатом є банер, розміщений у результатах пошуку запитів користувачів Інтернету. Окрім того, така реклама демонструється на партнерських сайтах.

  Одним із важливих інструментів реклами в Інтернеті є налаштування ремаркетингу. Він націлений на людей, які вже зацікавилися чимось та відвідали потрібний сайт.

  Існують такі види ремаркетингу:

  1. Google Adwords Remarketing. Налаштування ремаркетингу adwords полягає у показі реклами саме потенційним покупцям. Люди шукали на різних сайтах товар через пошукову систему, однак наразі ще не придбали його.
  2. Динамічний. Налаштування динамічного ремаркетингу націлене на окремого користувача на основі його попередніх покупок.
  3. Відеоремаркетинг передбачає показ рекламних роликів на Youtube.
  4. За електронними адресами. Рекламні оголошення показуються користувачам сервісів Google.
  5. Ремаркетинг у контекстно-медійній мережі Google – це реклама на ресурсах, які охоплюють щонайменше 90% інтернет-користувачів.

  Просуванням в Інтернеті можна займатися і самостійно. Однак за дійсно ефективною рекламою мобільних застосунків, товарів чи послуг краще звернутися до діджитал-агентства. Фахівці digital-агентства Ланет CLICK якісно та оперативно створять та поширять рекламне оголошення вашої компанії серед цільової аудиторії. У Ланет CLICK ви можете замовити просування застосунків у Google Play, сайтів, різноманітних товарів та послуг. Більше інформації про способи розкрутки вашого бізнесу можна дізнатися на сайті діджитал-агентства Ланет CLICK.

   

  З питань вартості послуг звертайтеся за номером телефону +38 (044) 225-19-00 або пишіть нам: lanetclick@lanet.ua! Ми на зв’язку!

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!