Які тренди нерухомості очікуються в Івано-Франківську в майбутньому?

 • Тенденції на ринку нерухомості щороку змінюються. Останні дослідження показують зацікавлення інвесторів житлом та комерцією в центральній частині міста. Чи справді життя у серці Франківська стане трендом та які переваги отримають власники такої нерухомості, розповів Аналітичний центр будівельної компанії «Благо».

  Тренд 1. Життя у центрі

  Особливістю центральної частини міста є культурно-розважальний, освітній та комерційний потенціал. Інакше кажучи, тут зосереджені основні активи і потужності, які впливають на розвиток інших мікрорайонів. Молодь, активні та цілеспрямовані люди завжди прагнуть оселитися в центрі чи поблизу. У найближчому майбутньому в Івано-Франківську будуть втілюватися грандіозні проекти будівництва зі смарт-житлом, ексклюзивними пентхаусами і квартирами з терасами. Люди все більше цінуватимуть організованість, енергоефективність, функціональне використання простору, безпеку, якість, екологічність. Новобудови в центральній частині міста зводитимуться бізнес і еліт-класу.

  Переваги життя в центрі:

  Зручність і комфорт

  В центральній частині міста розташовані не лише комерційні, але й освітні заклади – школи та виші.

  Єднання з природою

  Час від часу кожному потрібен душевний відпочинок чи елементарна прогулянка на свіжому повітрі. Парки, сквери, алеї у центрі стануть прекрасним варіантом сімейного відпочинку. А любителям розваг у великій компанії до смаку буде прогулянка «соткою», яка віддавна славиться як місце зустрічі друзів.

  У серці подій

  Не секрет, що більшість урочистостей, концертів та інших святкових заходів відбуваються в центрі. Мешканці центру мають змогу не лише опинитися в перших рядах на визначних подіях, але й насолоджуватись музикою, не виходячи з дому.

  Гастрономічний бум

  За останнє десятиліття центральна частина міста переповнилася великою кількістю гастрономічних закладів. Ресторани, паби, кав‘ярні, кондитерські – неповний перелік місць громадського харчування, що приваблюють туристів і самих містян для затишних посиденьок чи святкування гучних весіль і ювілеїв.

  Таким чином, центр завжди був і залишиться магнетичним місцем, де прагнуть жити активні та сміливі люди з бурхливим ритмом життя і великими планами на майбутнє.
  Зазначимо, що Будівельна компанія «Благо» розпочинає новий амбітний проект житлового комплексу по вулиці Академіка Сахарова.

  Тренд 2. Якість будівництва та енергоефективні технології

  Вимоги до якості ще більше зростатимуть. Майбутнє житло буде максимально енергоефективним з мінімальними втратами тепла і мінімальним впливом на довкілля.

  Будівлі в Івано-Франківську зводитимуться за монолітно-каркасною технологією, зовнішні стіни – з керамоблоку, а утеплення – якісною мінеральною ватою. Все більше житлових комплексів матимуть власні котельні, встановлюватимуться станції альтернативних джерел енергії. Висока якість стосується і зовнішніх фасадів, а також панорамних вікон, які даватимуть більше денного світла у приміщення і створюватимуть затишок у помешканнях. Впровадження новітніх смарт-технологій стосуватиметься не тільки організації простору помешкання, а й налаштування та управління комфортом у домі.

  Тренд 3. Безпека

  Якісні захищені двори житлових комплексів, окремі технології охорони та сповіщення системи безпеки забезпечать мешканцям максимальний комфорт і спокій за своїх дітей.

  Тренд 4. Інфраструктура. Наявність власного паркінгу

  Навчання, спорт, харчування, покупки, розваги, відпочинок – все це стане доступнішим і простішим, без витрати часу на добирання. Можливість вирішувати повсякденні справи, здійснювати покупки чи активно відпочивати, не виходячи за межі житлового комплексу, неабияк приваблює покупців, адже бажання мати все “під рукою” доволі просте і актуальне водночас.

  Залишиться тільки насолоджуватись комфортом та більше часу проводити з рідними. Власні паркінги розвантажать двір, а спортивно-розважальні дитячі майданчики стануть ще веселішими і цікавішими.

  Тренд 5. Екологічність

  Якісні будівельні матеріали покращать рівень життя. Збереження природності території і ландшафтний дизайн з деревами і квітами, цікавими парками і алеями додасть краси і насолоди природою кожного дня, а неймовірні краєвиди з вікон і багато денного світла у помешканнях покращать якість життя.

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!