Які зміни чекають українців з 1 листопада

З початком листопада на всіх українців чекає кілька важливих змін.

Зокрема відбудеться перерахунок пенсій для всіх українців. За словами міністра соціальної політики Андрія Реви, розмір виплат збільшився вже для 90% пенсіонерів, а це понад 10 млн людей, повідомляє ТСН.

З цього місяця Укрзалізниця вводить повноцінне харчування у нічних поїздах. До складу меню увійдуть перші страви, сендвічі, снеки і десерти. Пасажири зможуть зробити попереднє замовлення під час придбання квитків, або ж купити їжу безпосередньо в поїзді. Її вартість буде на рівні закладів громадського харчування середньої цінової категорії.

Крім цього, щоб поїхати на автомобілі за кордон, громадянам України доведеться зробити водійське посвідчення нового зразка. Для цього необхідно буде пройти медогляд і заплатити 201 гривню. Видаватися права будуть максимум на 15 років, а для водіїв вантажного транспорту взагалі на п`ять.

Компанія Google може запустити в Україні сервіс безконтактної оплати зі смартфонів Android Pay, що надасть можливість робити розрахунки у магазинах лише за допомогою телефона. Наразі схожий додаток вже є в Play Market, але додати туди банківську карту поки що не можна, тому краще почекати до офіційного релізу.

А також саме цього місяця має пройти новий призов офіцерів запасу. Під нього можуть потрапити ті, хто закінчив військові кафедри, але так і не служив до 43 років. У Генштабі рекомендували призвати до 500 офіцерів запасу для проходження служби на базах, складах і арсеналах зберігання боєприпасів. Але остаточне рішення прийматиме Міністр оборони, виходячи з потреби.

Раніше “Галицький кореспондент” писав про те, які пенсії чекають на українців.

 

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!