“Якщо бачите різке зростання цін на Прикарпатті – звертайтеся”, – Держпродспоживслужба

  • Сьогодні, 25 березня, в Івано-Франківську пройшов брифінг Держпродспоживслужби щодо ситуації з цінами на продукти харчування в області.

    “Ми проводимо роботу з суб’єктами господарювання, вони переважно розуміють і погоджуються знизити ціни до рівня, який був станом на 24 лютого. Є й приклади, коли магазин знижував торговельну надбавку вдвічі, щоб підтримати людей, в яких є проблеми із фінансами”, – розповіла Віта Сиром’ятникова, завідувачка сектору контролю за цінами Держпродспоживслужби в Івано-Франківській області.

    Посадовці моніторять ціни на овочі, борошно, молоко, хліб, крупи, базові сорти м’яса та інші соціально значущі продукти. За останній тиждень зафіксований ріст цін на овочі – це пов’язано як з сезонністю, так і з проблемами логістичного характеру.

    “Втім, наразі логістичні проблеми подолали, паливо є, і ринок насичується продуктами. Держпродспоживслужба моніторитиме ситуацію з цінами на продукти, і якщо ви зафіксуєте якісь різкі зростання – звертайтеся до нас”, – додала Віта Сиром’ятникова.

  • Читайте також: У Франківську за добу 120 людей записалися на курси української мови

    Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!