Яку елітну нерухомість обирають сьогодні заможні люди?

 • Попри всі економічні негаразди, які виникали впродовж останніх років, елітний сектор нерухомості продовжує активно розвиватися і не втратив свого покупця. Навіть більше –  ціни на метр квадратний житла класу “еліт” почали зростати.

  Дослідження Аналітичного центру будівельної компанії “Благо” показали, що два роки тому цей сегмент в Івано-Франківську займав близько 2-4%, а сьогодні він становить уже 6% усього продажу.

  Хто і де купує елітні апартаменти?

  Попит на елітну нерухомість є серед підприємців, лікарів та IT-спеціалістів. Серед покупців нерухомості навіть з’явилася категорія людей, які готові продати квартири економ- або бізнес-класу і купити більш комфортабельні апартаменти. Також значний інтерес є у іноземців. Але їх цікавлять здебільшого варіанти вторинного житла, які розміщені в історичній частині міста. Проте не всі варіанти старого житлового фонду, які належать до елітного класу, можна з впевненістю вважати такими. Більшість будівель з великим минулим через недогляд та погане обслуговування втратили свій рівень комфорту, а їх інфраструктура далека від ідеальної.

  На первинному ринку нерухомості покупці елітного житла обирають квартири площею 180-260 кв.м. Цікавляться пропозиціями в новобудовах у районах, розташованих поблизу центру та рекреаційних зон. Також вагомим критерієм у виборі залишається розвиненість інфраструктури та рівень безпеки житла. Враховується панорамний вигляд з вікон, висота стель, а також просторість лоджій чи терас.

 • В Івано-Франківську покупців цікавлять здебільшого такі варіанти елітного житла, як комплекс “Парус”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!