Єпископ Богородчанський Феогност Бодоряк очолив Чернівецьку Єпархію ПЦУ

 • Єпископ Богородчанський, вікарій Івано-Франківсько-Галицької єпархії Феогност Бодоряк очолить Чернівецьку Єпархію ПЦУ.

  Рішення прийняли 2 лютого на засіданні Священного Синоду Православної церкви України.

  Крім того, на Буковині відбулося об’єднання трьох єпархіальних структур в одну. Чернівецько-Кіцманська єпархія, Чернівецько-Хотинська й Чернівецька тепер стали єдиною Чернівецькою єпархією.

  «Щиро вітаємо архієрея з високим призначенням! Висловлюємо  вдячність за слово Боже, яке Ви вселяли в серця прикарпатців, за щиру молитву, за наше військо, мир і Перемогу України. Нехай Господь  допомагає в об’єднанні вірян та відданому служінні Церкві і людям!» ‒ повідомила Світлана Онищук, голова Івано-Франківської ОВА.

  Феогност (Бодоряк) ‒ єпископ Богородчанський, вікарій Івано-Франківсько-Галицьої єпархії. В миру – Ярослав Іванович Бодоряк, народився 11 серпня 1989 року в с. Зелене, Верховинський район Івано-Франківської області.

  Навчався в Івано-Франківському богословському інституті (2011), Прикарпатському національному університеті ім. Василя Стефаника (2014), Київській православній богословській академії.

 • З 13 лютого 2022 року єпископ Богородчанський, вікарій Івано-Франківсько-Галицької єпархії.

  До теми: У ПЦУ розповіли, як парафіяни переходять на новоюліанський календар

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!