ЄС вже за декілька місяців може зняти санкції з чиновників режиму Януковича

 • Санкції Європейського Союзу проти представників режиму президента-втікача Віктора Януковича можуть зняти вже навесні цього року. Про це американському виданню The Wall Street Journal анонімно розповіли західні високопосадовці, які займаються Україною, повідомляє “Голос Америки”.

  Матеріал під назвою “Києву важко дається боротьба із загальною корупцією”, який вийшов 1 січня, звертає увагу не те, що українська влада не доклала зусиль для того, щоб притягнути до відповідальності тих представників режиму Януковича, які після його втечі з країни, залишились в Україні.

  “Через те, що Київ не висунув проти них кримінальних звинувачень, посадовці ЄС заявили, що санкції проти відповідних осіб можуть бути зняті вже навесні”, – пише видання.

  У розмові із The Wall Street Journal ряд західних чиновників розповіли про окремі негативні настрої щодо України в європейських інститутах.

  “Існує стурбованість, що протягом року всі ці люди (представники колишнього режиму на яких раніше було накладено санкції з боку Заходу) отримають доступ до своїх активів на Заході. Після цього, ніхто більше не підтримає санкції повторно. Чимало чиновників ЄС ситі по горло Україною”, – наводить слова одного із своїх анонімних співрозмовників видання.

  Співрозмовник також розповів, що в адміністрації президента України болісно сприймають критику навіть, коли вона лунає з вуст представників США, які послідовно і рішуче підтримують Україну.

 • 100740

  Нагадаємо, що в результаті спецоперації вилучили значну частину особистого архіву “сім’ї” Януковича. 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!