Європейські гіди навчатимуть франківських екскурсоводів

Державне підприємство «Навчально-консультаційний центр по туризму», що в Івано-Франківську, за підтримки ГО «Всеукраїнська асоціації гідів», ТзОВ «Туристична фірма «Еней», інформаційного сприяння управління міжнародного співробітництва, євроінтеграції, туризму та інвестицій облдержадміністрації з метою розвитку державно-приватного партнерства започатковує проект фахової підготовки екскурсоводів для міста Івано-Франківська.

Головною метою проекту є розвиток інституційного партнерства, підвищення кадрового потенціалу у сфері екскурсійного супроводу в області, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Результатом проведення курсів екскурсоводів буде підготовка фахівців туристичного супроводу за існуючими туристичними маршрутами, а також створення нових оригінальних туристичних маршрутів.

До програми навчання входить: теоретична і практична  підготовка, вивчення і оволодіння методичними прийомами проведення екскурсій, складання та калькуляція маршрутів, психологія роботи з різними групами туристів, а також вивчення історії і пам’яток Івано-Франківська. До закінчення навчання слухачі підготують «портфель гіда» і авторську екскурсію.

Після закінчення курсу слухачі набудуть навички проведення екскурсій та розробки маршрутів, отримують свідоцтво державного зразка за фахом «Екскурсовод».

Термін навчання – 3 місяці.

Початок навчання: 16 березня 2018 року.

Викладачі: методисти та практикуючі гіди, сертифіковані тренери Федерації європейських гідів (FEG), члени ГО «Всеукраїнська асоціація гідів», викладачі вищих навчальних закладів Києва та Івано-Франківська.

Місце проведення: туристично-інвестиційних центр м. Івано-Франківська (конференц-зал).

Вимоги до кандидатів: базова або повна вища освіта.

Вартість навчання – 3500 грн.

Контакти організаторів: (0342) 71 35 18, 72 57 70, 050 373 22 94.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!