Їдальня-довгобуд: На Прикарпатті 30 років будують шкільну їдальню

22 грудня у Тисмениці відбулась сесія районної ради. Голова райради Тетяна Градюк зачитала депутатський запит Олександра Буника щодо завершення будівництва шкільної їдальні.

У ньому йдеться про те, що до нього звернулися батьки та адміністрація Липівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня з проханням допомогти у виділенні коштів на завершення будівництва їдальні та двох класних приміщень. Прибудова шкільної їдальні є довгобудом ще з 1987 року. Зараз там вже поштукатурені стіни зовні і в середні, є електропроводка, а от вікна з північного боку уже зогнили, тому їх потрібно замінити. Також необхідно завершити внутрішні роботи, поставити облицювальну плитку, придбати обладнання для їдальні і класних кімнат.

«Зараз в школі навчаються 235 учнів. Сюди ходять діти з трьох сіл: Липівки, Нової Липівки та Студенця. Деяким дітям потрібно добиратися до школи понад три кілометри, тому їм треба добре харчуватися, – йдеться у запиті. – Теперішня їдальня знаходиться в непристосованому приміщенні – колишньому навчальному кабінеті, що не відповідає санітарно-гігієнічним нормам».

Тож Олександр Буник просить вишукати кошти в обласному та районному бюджеті для завершення добудови.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!