YouTube припиняє співпрацю з блогером через відео з самогубцею

 • YouTube вирішив розірвати ділові зв’язки з популярним американським блогером Лоґаном Полом, після того як хлопець зняв відео з тілом самогубці в Японії.

  Канали Пола вилучили з програми YouTube Google Preferred, яка популярна серед рекламодавців, передає ВВС.

  YouTube також повідомив, що тимчасово зупиняє авторські проекти з американським влогером.

  А все розпочалось з того, що 31 грудня 2017 року Пол опублікував відео з тілом людини. Це спричинило хвилю критики й обурень.

  Блогер
  На відео – Лоґан та його друзі в лісі Аокігахара біля підніжжя гори Фудзі на японському острові Хонсюі. Ця місцина є популярною серед самогубців.

  Молоді люди планували фільмувати ліс “з привидами” і натрапили на тіло людини. Вони були шокованими, але водночас жартували.

  Особа померлого не встановлена.

  БлогерКопірайт зображення –  TWITTER LOGAN PAUL

  “Огидне”, “жодної поваги” – такі коментарі глядачі залишили під відео, яке набрало мільйони переглядів на YouTube, перш ніж його видалили.

  Логан Пол, який має понад 15 мільйонів підписників на YouTube, згодом опублікував вибачення в Twitter, заявивши, що він “зробив помилку через стан шоку і страху”.

  Він також завантажив відеовибачення зі словами: “Я ніколи не повинен був публікувати те відео. Я мав опустити камеру вниз і припинити запис того, що ми побачили”.

  “Мені соромно за себе”, – додав він. “Я розчарований у собі”.

  Японія має один з найвищих показників самогубств серед розвинених країн.

  Ліс Аокігахара має репутацію в Японії та навіть у світі як “місце призначення” для людей, які хочуть накласти на себе руки.

  Дані про кількість самогубств, що стаються там щороку, не оприлюднюють, аби не популяризувати цей об’єкт. Натомість в лісі розміщені оголошення із закликами звернутися за медичною допомогою, замість того, щоб накласти руки.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!