Юлія Тимошенко запевняє, що після виборів нова команда повністю змінить стратегію поводження з сільськогосподарською землею

 • Пролонгація мораторію на продаж сільськогосподарської землі стала перемогою патріотів. Вона показала, хто дійсно дбає про національні інтереси України, а хто — про власне збагачення. Про це Юлія Тимошенко розповіла журналістам у кулуарах парламенту після ухвалення законопроекту 9355-5, який одностайно підтримала фракція “Батьківщини”, пише Обозреватель.

  Як зазначила лідер партії, непродовження мораторію до президентських виборів позбавило б Україну безцінного скарбу — української землі.

  “Сьогодні в нашому залі був момент істини: хто за Україну, а хто готовий розпродати її з молотка. Сьогодні для парламенту, по суті, був тест: скільки в залі є людей, які не готові ні за які гроші, ні за які ультиматуми здати сільськогосподарську землю”, — заявила голова партії.

  Тимошенко звернула увагу на те, що президентська фракція фактично зривала голосування, а в підсумку продовження мораторію підтримала лише третина депутатів БПП. Після президентських виборів, запевнила Тимошенко, нова команда повністю змінить стратегію поводження з сільськогосподарською землею.

  “Ми зможемо побудувати сімейні ферми, створимо всю систему сприяння розвитку малих і середніх сільгосппідприємств, побудуємо переробку аграрної продукції, дамо можливість фермерам з часом придбати цю землю не на аукціонах, а завдяки довгостроковим пільговим кредитам під 3-5% річних. Ми зробимо все для того, щоб був введений єдиний податок на гектар землі”, — сказала лідер “Батьківщини”.

  Тимошенко нагадала, що дві такі потужні країни, як Канада та Ізраїль, майже всю сільськогосподарську землю мають у державній або в комунальній власності.

  “Це потужні країни, які мають землю, але не дають з нею поводитися як заманеться. І Україна буде такою”, — підсумувала вона.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!