Юна іванофранківчанка завоювала титул у конкурсі краси і таланту

Поки в Україну ранньою гостею стукає зима, на острові Тенерифе, який ще називають місцем вічної весни, іванофранківчанка Вікторія Адамчук завойовує титул LITTLE MISS EUROPE GRAND PRIX у конкурсі краси і таланту LITTLE MISS & LITTLE MISTER UNITED WORLD 2019!

Вікторія бере участь у міжнародних конкурсах з 2016 року і вже титулована «Міні-міс VERSAL», «Міні-міс Прикарпаття», «World Fashion Kids», «Міні-Міс України», «Mini Miss World», також стала героїнею обкладинки журналу «Діти VERSAL» та ін.

Серед конкурсантів — 47 учасників з 15 країн світу: Україна, Таїланд, Індія, Іспанія, Малайзія, Мальта, Швейцарія, Казахстан, Узбекистан, Вірменія, Латвія, Росія, Кенії, Грузія. Вкрай приємно, що саме Вікторія достойно презентувала Україну.

Дівчина виступала в категорії «Талант» і завоювала увагу суддів виконанням італійської пісні «’O sole mio» на скрипці. Номер виконувався під крики «Браво», також його затвердили в числі 10 кращих для виступу на «ГАЛА ШОУ», а судді підходили особисто, щоб висловити захоплення!

В програмі конкурсу була й цікава «Вечірка Дружби», де всі делегації були в національній уніформі, а також «Піратський день», що включав морську прогулянку в піратських костюмах до місця, де можна було побачити китів!

Висловлюємо вітання переможниці.

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!