Юні баскетболісти допомогли зібрати гроші для дітей, батьки яких загинули через війну

 • На вихідних в Івано-Франківську на відкритому баскетбольному майданчику у парку ім. Т. Шевченка тривав благодійний юнацький турнір з баскетболу “4х4” до Дня захисту дітей, про це повідомив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

  У турнірі взяли участь 130 дітей та юнаків. Приїхали команди-гості з міст Чернівці та Львів.

  Переможцями стала команда “Goat team”, 2 місце зайняли “БК ЧЕ Баскет Чернівці”, а третє – “СБК Львів КІВС”. Та перемога – не головне. Важливо, що на цьому благодійному турнірі збирали кошти для підтримки дітей, батьки яких загинули під час московсько-української війни.

  «Дякую організаторам та усім, хто долучився – БК “Говерла”, Баскетбольна академія спільно з Stydio Events, депутату Івано-Франківської районної ради Гурику Тарасу, в партнерстві з Івано-Франківським міським центром фізичного здоров‘я «Спорт для в всіх», нашому міському Департаменту молодіжної політики і спорту, КП «Центр розвитку міста та рекреації, а також літнім кафе «Інші» з мережі ресторанів Є. Клопотенка», – написав Марцінків на своїй сторінці.

  На змагання приїхали і батьки юних баскетболістів, які брали участь, щоб підтримати їх. Так, завдяки змаганням люди частково забули про війну, бо поринули у змагання.

 • Як розповідав “Галицький кореспондент”, юна спортсменка з Городенки стала чемпіонкою світу з класичного жиму лежачи.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!