Юні франківські актори отримали нагороду на Всеукраїнському фестивалі

 Днями завершився III Всеукраїнський відкритий театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Казки України». Франківських акторів старшої групи з Дитячої театральної майстерні запросили як спеціальних гостей форуму з постановкою «Мене звати…».

Фестиваль три роки поспіль проходить у Бердянську, але цьогоріч відбувався в режимі онлайн. На зв’язку з онлайн-студією фестивалю були Бердянськ, Запоріжжя, Київ, Івано-Франківськ, Суми і Мінськ. Протягом десяти днів були відкриті для глядачів та авторитетного журі усі 17 конкурсних вистав фестивалю, і їх переглянули понад вісім тисяч користувачів, розповіли на сторінці Франківського драмтеатру.

Постановку Дитячої театральної майстерні при Франківському драмтеатрі «Мене звати…» відзначили Дипломом у номінації «Відкриття фестивалю», а режисер Олексій Лейбюк отримав Спеціальний диплом за режисерську роботу в театрі дітей.

“Пам’ятаємо той катарсис, котрий ми пережили під час першого перегляду вистави дитячих одкровень «Мене звати…». Вітаємо керівника Майстерні та талановитих учнів з визнанням! Бажаємо натхнення і нових перемог!”. – йдеться у дописі.

Нагадаємо, Франківський театр відкрив новий сезон виставою на горі Піп Іван (відео)

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!