Юні прикарпатці здобули високі нагороди на Міжнародному фестивалі в Угорщині

 • Із 25 по 27 жовтня 2019 року в угорському місті Мішкольц проходив ІV Міжнародний фестиваль музичного та художнього мистецтва «Жайворонок». До складу делегації з України увійшли представники з різних областей, зокрема й Івано-Франківської.

  Прикарпаття представляли юні музиканти з Рожнятівської дитячої школи мистецтв: Назарій Шиманський (керівник Василь Яцків) та Іванна Курч (викладач Руслана Іванишин, концертмейстер Вікторія Гах). Очолював українську конкурсну делегацію викладач Рожнятівської ДШМ – Василь Яцків, який вже неодноразово організовував подібну масову участь юних музикантів та їх наставників у конкурсних проєктах, інформують у пресслужбі Рожнятівської РДА.

  За результатами конкурсних випробувань, Іванна Курч отримала почесне I місце, а Назарій Шиманський став володарем найвищої нагороди фестивалю – “Гран прі“. Журі високо оцінило виконавську майстерність музиканта і Назар отримав запрошення виступити у супроводі найкращого симфонічного оркестру м. Мішкольц (Угорщина).

  Викладачів у свою чергу нагородили почесними дипломами за виховання талановитої молоді.

  Організатором заходу були іміджева компанія «Таланти третього тисячоліття», спільно з Продюсерським центром розвитку культури та мистецтва держави Угорщина.

  Нагадаємо, нещодавно школярі з Рожнятівщини завоювали понад десяток нагород на міжнародних змаганнях, які проходили в Трускавці.

  Фото – Василь Яцків.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!