Юні рейнджери: у Печеніжині діти посадили нові дерева

Днями учасники клубу «Юні лісові рейнджери Печеніжина» провели доповнення лісових культур трьохрічної посадки – висадили нові дерева.

Діти отримали багато корисної інформації, змогли на практиці долучитися до охорони і відновлення лісу. Вони працювали під керівництвом інженера по відводу і таксації лісосік  Володимира Василюка та майстра лісу ДП «Коломийського лісгоспу» Ярослава Пнівчука.

Юні лісові рейнджери Печеніжина мають і інші маленькі успіхи. Вони стараються поширити цікаву інформацію, яку отримують на засіданнях клубу, серед інших учнів, своїх друзів та батьків. Після спільного сімейного перегляду мультфільму вони провели акцію «Збережемо зелену красуню – ялинку», де роздали усім присутнім інформаційні буклети, які були підготовлені попередньо на засіданні клубу.

Також чудовою ініціативою стала акція з виготовлення та встановлення годівничок для зимуючих птахів, адже до акції приєдналися не тільки вихованці клубу, а й їхні батьки та вчителі. Тепер у дітей є постійна справа – підгодівля птахів, яких біля годівничок збирається дуже багато.

Клуб має розроблену власну програму діяльності, що передбачає проведення різноманітних акцій, походів у ліс, зустрічей з лісівниками, а також інформативних заходів. При клубі діє дві групи: молодша та старша, що дає можливість передавати свої знання та вміння від більш досвідчених до зовсім юних.

У вересні 2018 року Печеніжинський ліцей здобув перемогу у конкурсі грантів для закладів освіти «Юні лісові рейнджери», який реалізується Благодійним фондом «Центр громадських ініціатив», що фінансується US Forest Service International Programs (Міжнародною програмою Лісової Служби США). Це дало можливість створити на базі ліцею клуб Юних лісових рейнджерів, заохотити учнів до природоохоронної діяльності, прищепити любов до навколишнього середовища. Активно співпрацюючи з місцевим лісництвом та вивчаючи екологічні проблеми, вихованці клубу зростають не лише дослідниками, а й вчаться відповідально ставитися до довкілля.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!