Юні рогатинці здобули «Кубок Роксолани»

• Нещодавно у Рогатині відбувся Міжнародний рейтинговий турнір з настільного тенісу «Кубок Роксолани».

Рогатинська ДЮСШ обласної ради приймала команди-учасники Кубку, які приїхали із Бережан, Заліщиків, Ківерців, Богородчан, Кременця, Луцьку та інших міст. Учні Рогатинської СЗОШ№1 та ШЕВУ урочисто вітали гостей, а юні спортсмени Назар Третяк і Назар Кіщук під звуки національного Гімну підняли національний прапор.

З побажаннями успіхів і високих досягнень до тенісистів звернулись заступник голови районної ради Олег Вовкун, перший заступник голови райдержадміністрації Степан Демчишин та  заступник міського голови Микола Шинкар, інформує Рогатка.

За підсумками змагань у категорії 2004 р.н. і молодші  Назар Третяк став чемпіоном, а Назар Кіщук виборов срібло. У віковій категорії 2002 р.н. і молодші Назар Кіщук здобув друге місце, а Назар Третяк посів четверту сходинку. Вітаємо хлопців і бажаємо їм ще чимало перемог на шляху до здійснення мрії.

«Для нас цей Кубок дуже важливий, бо є підготовкою до Чемпіонату України, – зауважив Назар Третяк. –  В обласних змаганнях ми перемогли, а зараз і тут потрібно зайняти призові місця, щоб отримати гроші і мати змогу поїхати в Умань. Суперники в нас сильні, тому треба показати свою гру».

• Нагадаємо, Столиця Прикарпаття приймала Всеукраїнський фестиваль з тенісу.