Із 1 березня калушани більше платитимуть за вивезення сміття

28 січня виконавчий комітет Калуської міської ради затвердив рішення «Про тарифи на комунальні послуги, що надаються комунальним підприємством «Екосервіс». Тарифи зростають для усіх категорій споживачів і вступлять у дію з 1 березня.

Як пояснив директор комунального підприємства Ігор Свистун, з січня зріс екологічний податок та мінімальна зарплата. У новому тарифі також враховано зниження ціни на пальне, інформують “Вікна”.

З 1 березня тарифи у Калуші зростуть так: за вивезення і захоронення 1 куб. метра сміття для населення з 68,82 до 81,79 гривні; для бюджетних установ – з 77,59 до 92,21 гривні; для інших споживачів – з 94,46 до 112,26 гривні.

Оплата за послуги з вивезення та захоронення твердих побутових відходів з одного мешканця приватного сектору зростає з 16,72 до 18,96 гривні на місяць, а з одного мешканця багатоповерхівок — з 14,63 до 16,59 гривні на місяць.

За словами Ігоря Свистуна, у тариф включили і витрати на сплату орендної плати у розмірі близько 14 тис. гривень, які «Екосервіс» перераховує іншому комунальному підприємству – «Екоресурс». 

До теми: у Франківську підвищать тарифи на воду та введуть абонплату

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!