Із понеділка до звичного навчання повернуться учні ще чотирьох шкіл Калуської громади

 • 19 листопада на оперативній нараді у міськвиконкомі Калуський міський голова Андрій Найда озвучив попередні дати виходу закладів освіти з дистанційного навчання (учнів 5-11 класів).

  Так, із понеділка, 22 листопада очікується відновлення звичного режиму навчання у таких закладах загальної середньої освіти: Вістівська гімназія, Сівка-Калуська гімназія, Копанківська гімназія і Боднарівський ліцей, інформують “Вікна”.

  Ще за тиждень, з 29 листопада, планують відновити очне навчання в калуських ліцеях №№1, 3, 4, 6, 7, 10, ліцеї імені Дмитра Бахматюка, а також у Тужилівському, Пійлівському і Голинському ліцеях.

  З 1 грудня зможуть повернутися за шкільні парти учні калуського ліцею №2 та Кропивницької гімназії. І лише з 6 грудня звичний навчальний процес відновиться в п’ятому ліцеї Калуша.

  Як повідомляли раніше, з 9 листопада дистанційне навчання припинилося для учнів 5-9-х класів Калуської гімназії №9, а з 15 листопада — в Ріп’янському ліцеї і Студінській гімназії.

  Нагадаємо, якщо у закладі освіти усі працівники щеплені двома дозами, мають довідку про протипоказання чи документ про одужання, то у такому разі він може працювати у звичному режимі в умовах червоної зони карантину.

  Ця вимога не поширюється на заклади дошкільної освіти на навчання молодших школярів. До 9 листопада а в Калуській громаді в усіх закладах загальної середньої освіти учні 5-11 класів навчалися дистанційно, оскільки вони не мали 100% показника вакцинованих працівників двома дозами.

 • З 8 листопада працівників, які не щепилися принаймні однією дозою (і при цьому не мають довідки про протипоказання чи про одужання) відсторонили від роботи. Тож фактично працювати залишися лише вакциновані освітяни і в міру того, як вони щепитимуться другою дозою, навчання 5-11 класів у звичному режимі відновлюватиметься.

  Станом на 18 листопада найменша частка вакцинованих двома дозами працівників (разом з тими, що мають протипоказання чи довідку про одужання) — в другому ліцеї Калуша і Пійлівському ліцеї — по 87% (очевидно, що в Пійлівському ліцеї вакциновані однією дозою працівники отримають другу дозу раніше). У Кропивницькій гімназії вона становить 89%, а в інших закладах освіти — 90 і більше відсотків.

  Читайте також: стало відомо, коли і які школи Богородчанської ОТГ повертаються до звичного навчання

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!