З бюджету Калуша на медицину додатково виділили понад чотири мільйони

10 квітня у Калуші відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. 

Як повідомив на засіданні комісії міський голова Калуша Ігор Матвійчук, міського бюджету двом закладам охорони здоров’я Калуської громади — міському центру первинної медико-санітарної допомоги та Калуській ЦРЛ — вже виділили додаткові 3 млн 854 тис. гривень. І це не рахуючи видатків на матеріальне стимулювання медичних працівників. 

Також влада міста реагує на запити і побажання медиків та виділяє потрібні кошти. Зокрема, Калуш дав 300 тис. гривень допомоги районній лікарні та 50 тис. гривень — станції швидкої невідкладної допомоги, інформують “Вікна”.

Водночас, допомога від держави є такою: за місяць від початку оголошення карантину керівництва країни Калуська ЦРЛ отримала всього 100 тестів, 7 тис. масок, 6 тис. пар рукавиць, 200 бахіл та 24 термометри. Це дуже мало навіть у порівнянні з допомогою, яку лікарні за цей період виділили благодійники.

Нагадаємо, що станом на 10 квітня у Калуші та районі вже є 32 підтверджених випадків коронавірусної інфекції, 47 зроблених ПЛР-тестів були негативними. За словами міського голови, є надія, що тестування будуть проводити ще оперативніше. Мовляв, у Калуші є випадок, коли позитивний тест на COVID-19 прийшов уже після того, як людина одужала.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!