З чого почати кар’єру: перші кроки у торговельному бізнесі

Отримавши омріяний  диплом, багато хто з молодих фахівців, зокрема й на Франківщині, стикається із проблемою пошуку першого місця роботи. Адже не маючи досвіду, знайти гідну вакансію вкрай важко. Та ця проблема зникне, якщо розпочати трудовий шлях у команді багаторічного лідера вітчизняної галузі ритейлу – компанії «АТБ-Маркет».

Підхід до підготовки своїх кадрів, який вже багато років практикують  в «АТБ», є унікальним для українського бізнесу, зокрема й торговельного. Аби мати у штаті кваліфікованих продавців, логістів, бухгалтерів, керівників відділів та інших працівників, компанія забезпечує їхню підготовку власним коштом.  У 2003 році у Дніпрі відкрили перший власний учбовий центр «АТБ». Невдовзі аналогічні заклади з’явився у Києві, Одесі та Львові.

«Власні учбові центри – гордість компанії «АТБ-Маркет». На сьогодні вони забезпечують не тільки професійне навчання працівників, а й розвиток управлінських якостей керівників, у тому числі й майбутніх. Ми самостійно формуємо величезний внутрішній кадровий резерв. Щорічно у наших учбових центрах підвищують кваліфікацію й отримують нові навички понад 4000 осіб», – розповідає Олена Федаш, директор департаменту управління персоналом корпорації «АТБ».

Власні учбові центри підтримують динамічний розвиток компанії, створюючи якісний внутрішній кадровий резерв. Сьогодні вже 100%  представників адміністративного штату «АТБ» мають за плечима таку освіту. Навчання у цих центрах є обов’язковою вимогою до тих, хто прагне піти на підвищення, скажімо, стати на чолі нового дискаунтера  чи отримати іншу керівну посаду.

Окрім того, компанія активно інвестує у формування лідерських якостей, управлінських і комунікативних навичок своїх співробітників, адже саме це дозволяє досягти успіху в будь-якій справі. Цікаво, що 85% керівників підрозділів  «АТБ» розпочинали кар’єрний шлях на посадах рядових співробітників. Навіть голова Ради директорів, генеральний директор корпорації «АТБ» Борис Марков у далекому 1998 році почав кар’єру в мережі «АТБ» з посади юриста.

Зазначимо, що «АТБ» працює на українському ринку роздрібної торгівлі вже понад 25 років і як роботодавець  має чималий перелік переваг. До складу корпорації входять численні підприємства, які обіймають лідируючі позиції у своїх сегментах бізнесу. Йдеться про компанії, які займаються управлінням активами, логістикою, виробництвом продуктів харчування, надають туристичні, спортивні й інші послуги. Флагман компанії – торговельна мережа «АТБ» – налічує 1030 дискаунтерів у 264 містах. Більш як 3,5 мільйони громадян, у тому числі й мешканці нашого Франківська, є постійними клієнтами «АТБ». Це не дивно, бо чимала мапа присутності торговельних представництв компанії охоплює 22 області країни.  Аби цілодобово забезпечувати українців гарантовано свіжими та якісними продуктами, сумлінно працює величезна родина «АТБ» – понад 60 тисяч співробітників.  Цей показник постійно зростає, адже динамічний розвиток є неодмінною складовою стратегії «АТБ». Протягом минулого року було відкрито 80 нових дискаунтерів, в яких створили більш як 6 тисяч нових робочих місць.

В «АТБ»-роботодавця чимало переваг: заробітна плата  європейського рівня, повний соцпакет, медична страховка, кар’єрні перспективи у найпотужнішій торговельній компанії України.

Микола Савій

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!