З чого почати вчити англійську: пройдіть тест

 • Замовити будь-що з-за кордону, знайти житло у групі місцевих на фейсбуці, скористатися освітніми курсами від провідних платформ — з початком повномасштабного вторгнення багато українців на собі відчули, що шкільних знань англійської, м’яко кажучи, замало.

  А хтось зрозумів, що в умовах війни немає сенсу далі відкладати на потім і вирішив нарешті підтягнути англійську, або й вивчити її з нуля.

  Адже незнання світової міжнародної мови, якою зараз є англійська, ускладнює життя не тільки на побутовому рівні, а й обмежує освітні, бізнесові та й, зрештою, будь-які глобальні можливості.

  Okay, але що робити, щоб зсунутися з мертвої точки і піти далі “London is the capital of Great Britain”? Як зрозуміти, з чого починати? Хапатись за будь-який підручник чи штурмувати Гугл?

  Найкраще рішення на старті — перевірити той обсяг знань, яким ви уже володієте і визначити, на чому варто акцентувати увагу у процесі навчання. Цей спосіб підійде тим, хто вже трохи знає англійську і хоче поновити заняття, щоб освіжити чи поглибити знання. 

  Рівень англійської зазвичай визначає викладач на першому уроці, але ви можете й самостійно розв’язати це питання, для цього треба пройти тест з англійської мови. Цей тест:

  • допоможе швидко оцінити загальний або академічний рівень знання англійської;
  • підходить для дорослих і дітей від 10 до 17 років;
  • розроблений компетентними викладачами ліцензованого освітнього центру Grade.

  Тестування повністю безкоштовне. Частина завдань (граматика й читання) перевіряється автоматично, тому попередній результат ви отримаєте одразу після проходження. 

 • Для точнішого визначення рівня потрібно скласти письмову частину (Writing) та говоріння (Speaking), які перевіряються особисто. Щоб отримати остаточний результат, після завершення тесту залиште свій телефон для зворотнього зв’язку. Наші менеджери вам перетелефонують і розкажуть, що робити далі. 

  Тест не лише оцінить поточний рівень володіння англійською, а й допоможе у виборі підхожої навчальної групи, якщо ви захочете продовжити навчання. 

  Результати тесту не є документом чи офіційним підтвердженням рівня володіння англійською мовою.

  Якщо ви плануєте вступати до іноземних ВНЗ чи хочете працювати в англомовній країні, найімовірніше, вам потрібен результат офіційного іспиту (наприклад, IELTS, TOEFL, Linguaskill або Cambridge Assessment English). У цьому разі, будь ласка, зв’яжіться з нами і ми запропонуємо підготовку до необхідного екзамену.

  Щоб дізнатись рівень англійської мови, перейдіть на сайт за посиланням вище, виберіть тип тесту і дотримуйтесь вказівок. До зустрічі у Grade Education Centre!

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!