З допомогою меценатів: на Калущині відкрили дитячий садок

 • Сьогодні, 21 жовтня, в селі Томашівці відбулося урочисте відкриття дитячого садочка в приміщенні Томашівської гімназії.

  У святковому заході взяли участь голова Калуської районної державної адміністрації Жанна Табанець та інші посадовці, а також підприємці і меценати, які долучилися до ремонту приміщення.

  У приміщенні гімназії облаштували просторий, обладнаний за сучасними вимогами дитячий садок.

  Відкриваючи дитячий садок, голова Калуської районної державної адміністрації Жанна Табанець наголосила, що на сьогодні потреба в охоплені дітей дошкільною освітою у Калуському районі є надзвичайно великою і відкриття дитячого садочка є доброю інвестицією в наших дітей.

  Голова Калуської районної державної адміністрації Жанна Табанець, перший заступник голови райдержадміністрації Оксана Канюка, сільський голова Михайло Мацько та директор гімназії Віра Козик перерізали символічну стрічку, а місцевий священик о. Віталій освятив приміщення садочка.

 • “Відкриття дошкільної групи в Томашівцях – це результат об’єднання зусиль влади, громади та бізнесу задля розвитку дітей. Адже саме завдяки спільним зусиллям та єдиному баченню щодо розвитку дошкільної освіти в громаді вдалося реалізувати задуманий проєкт. Фінансування ремонтних робіт здійснювалося за підтримки районної влади, коштів громади та спонсорів”, – кажуть в РДА.

  Читайте також: У Калуській ЗШ №11 облаштували сенсорну кімнату

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!