З Франківська дітей пільгових категорій відправляють у табори за кордон

 • Понад триста дітей пільгових категорій зможуть відпочити в таборах міст-побратимів Івано-Франківська – у Польщі та Румунії.

  Перший автобус з маленькими українцями вже виїхав з Івано-Франківська, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на міського голову Руслана Марцінківа.

  Юні пасажири вирушили до польського міста Рибнік. А вже наступного тижня проводжатимуть школярів в Ополє.

  “Понад триста дітей відправлять до наших польських і румунських міст-побратимів. Сьогодні це місто Рибнік. Тут дітки родин загиблих воїнів, а також учасників бойових дій зможуть мати оздоровлення у наших міжнародних партнерів. Хочеться подякувати за те, що співпраця є налагодженою в конкретних справах. І подякувати містам-побратимам за те, що сьогодні приймають наших діток”, – відзначив Руслан Марцінків.

  Упродовж двох тижнів діти матимуть насичену програму відпочинку. Адже з Івано-Франківська групи юних мандрівники вже їздили в подібні літні табори і радо ділились враженнями. Тож і цій групі дітей теж повинно сподобатись.

  Загалом до польського міста Рибнік вирушили 45 дітей. Це діти пільгових категорій. Зокрема, з сімей, в яких хтось з батьків загинув на війні; з-поміж учасників бойових дій; а також з числа внутрішньо переміщених осіб, батьки яких беруть участь в бойових діях.

  “Це не остання наша поїздка. Маємо також підтвердження від наших міст-побратимів таких як Ополе, Кошалін, Варшава, та інші міста, які голові прийняти наших дітей”, – пояснив заступник начальника департаменту молодіжної політики та спорту Назарій Куземка.

  Поїхати на відпочинок можуть як діти Івано-Франківської громади, так і діти-переселенці. Однак потрібна довідка-підтвердження приналежності до пільгової категорії. Детальніше щодо умов поїздки та про перелік необхідних документів звертайтесь за телефоном: 53 40 79 (Департамент молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради).

  До теми: На Прикарпатті діти створили 13 мотивуючих прапорів для військових

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!