З Івано-Франківщини депортують трьох іноземців

 •  
  Іноземці не мали законних підстав перебувати в Україні.
   
  Міграційна служба Івано-Франківщини зобов’язала покинути територію України ще трьох іноземців.
   
   
  Зокрема, йдеться про 47-річного громадянина Республіки Судан, який свого часу навчався у Харкові, але після завершення навчання у визначений законодавством термін не виїхав з України, натомість мігрував на Прикарпаття. Щодо іноземця ухвалили рішення про примусове повернення з України у країну походження. А також повідомили про заборону відвідувати Україну упродовж найближчих трьох років.
   
  Такі ж наслідки вчиненого правопорушення мала й 24-річна громадянка Туркменістану. Після перевірки документів працівники міграційної служби з’ясували, що дівчина порушила умови візового режиму, тобто своєчасно не виїхала з України після закінчення терміну дії візи. Іноземна громадянка сплатила штраф і покинула територію України.
   
  Аналогічне рішення про примусове повернення з України ухвалили щодо громадянки Нідерландів. Іноземка має сплатити штраф за порушення правил перебування в Україні і в червні виїхати за кордон.
   
  З початку року в Івано-Франківській області склали понад 130 протоколів про адміністративні правопорушення за фактами порушень іноземцями правил перебування в Україні, а також до відповідальності притягуються деякі громадяни України за невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців.
   
  Правопорушники сплатили штрафи до державної казни на загальну суму понад 200 тисяч гривень.

  Нагадаємо, депортували двох азербайджанців, які перебували на Прикарпатті

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!