З метою безпеки: в Івано-Франківську створять дата-центр за кошти ЄС

 • Сьогодні, 17 березня, міський голова Івано-Франківська підписав контракт на 20 мільйонів гривень зі створення Дата-центру та Центру оперативного реагування за кошти ЄС.

  Це вдалось завдяки трирічній праці міського департаменту інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради за проєктом “Safe future”/ “Безпечне майбутнє” в рамках спільної програми Румунія-Україна 2014-2020.

  “Так от, наш майбутній Дата-центр буде знаходитись у комунальному приміщенні на стадіоні «Рух». Якщо коротко: до єдиної спільної системи (серверу) будуть під’єднані відеокамери (наявні й нові, які придбаємо). А все нове програмне забезпечення відповідатиме потребам СБУ, ГУНП, поліції, усім правоохоронним органам та нашим комунальним службам”, – каже Руслан Марцінків.

  За його словами, йдеться про безпеку мешканців. Це допоможе виявляти та запобігати небезпечним ситуаціям, які можуть загрожувати життю та здоров’ю мешканців та гостям міста.

  “Завдяки цим камерам ми зможемо встановити особу, транспортний засіб і т.п. та в найшвидші терміни реагувати”, – додає мер.

  До теми: Марцінків закликав франківців подавати проєкти на “Бюджет участі”

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!