З п’ятниці ВО “Карпати” призупиняє роботу через карантин, – Марцінків

 • Сьогодні, 19 березня, міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків розповів про стан справ у місті під час карантину.

  Для початку мер подякував за дотримання карантину. Мовляв, людей стало менше на вулицях, багато хто самоізолювався. Також він зазначив, що сьогодні на зупинках будуть включати нагадування про карантин, також містом їздитимуть дві машини, які розповідатимуть про нього.

  Мер нагадав, що сьогодні громадський транспорт перестав працювати, але для медиків, комунальників та аптекарів працює довіз. Також працюють волонтери, які допомагають старшим людям. Перші виїзди вони вже зробили.

  “Деякі великі підприємства схвалюють рішення про скорочення або взагалі припинення роботи під час карантину. Зокрема з п’ятниці ВО “Карпати”. Ми розуміємо, що це великі втрати для бюджету, але це необхідні заходи”, – сказав Марцінків.

  Щодня в Івано-Франківськ привозять нові маски. Їх роздають медикам, комунальникам, соціальним працівників, правоохоронцям тощо. 

  Також мер зазначив, що під час карантину газ та світло не відключатимуть через несплату платіжок. Воду і тепло також. Все можна буде оплатити після карантину. Марцінків радить, якщо вже потрібно оплачувати комунальні послуги, то онлайн, а не відвідувати пошту і банки. 

  “Залишаймося людьми. Будьмо вдома. Допомагаймо один одному. Без потреби не виходьмо і все буде добре”, – сказав на завершення міський голова.

  Нагадаємо, що в Івано-Франківську з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції, від 12 березня до 3 квітня всі без винятку навчальні заклади в Україні закрили на карантин. Також в місті вирішили зупинити роботу всього окрім аптек, продуктових магазинів та АЗС.   Крім того з 19 березня в місті перестав курсувати весь громадський транспорт.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!