З початку року на потреби армії великі платники Заходу скерували 458 млн гривень

  • Упродовж 11 місяців 2021 року підприємства, які перебувають на обліку у Західному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків, сплатили до державного бюджету 458 мільйонів гривень військового збору.

     «Західне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими  платниками податків підбило підсумки роботи за 11 місяців. Ми спостерігаємо позитивну динаміку надходжень.  Лише сплата військового збору є на 60 мільйонів гривень більшою, аніж очікувалось. Сума за 11 місяців 2021 року перевищила суму за аналогічний період 2020 року на 56 млн гривень або на 14%», – наголосила начальник Західного міжрегіонального управління ДПС по роботі з ВПП Ірина Короткова.

     «Варто пам’ятати, що сплата військового збору – це посильний внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій країні. Тож особи, які отримують легальні доходи, сприяють фінансовій підтримці нашого війська», – додала Ірина Короткова. 

     Нагадаємо, що військовий збір утримується за ставкою 1,5% з суми доходу, що є об’єктом оподаткування, відповідно до ст. 163 Податкового кодексу України, нарахованого (виплаченого, наданого) на користь платника податку упродовж звітного податкового періоду, без будь-яких вирахувань.

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!