З початку року великі платники Західного регіону перерахували до Державного бюджету 6,9 млрд гривень ПДВ

 • У Західному міжрегіональному управлінні ДПС по роботі з великими платниками податків підбили підсумки декларування податку на додану вартість за 11 місяців цього року.

  Відтак, за цей період підприємства, які перебувають на обліку в Західному управлінні, спрямували до Державного бюджету 6,9 млрд гривень податку на додану вартість.

  Слід зазначити, що у порівнянні з аналогічним періодом минулого року сплата зросла на   576 млн гривень або на 9,1%.

  Як зазначає начальник Західного управління Ірина Короткова, у 2021 році з місяця в місяць зберігається позитивна тенденція збільшення надходжень.

  «Яскравим прикладом є те, що за листопад 2021 року великі платники податків Західного регіону сплатили 753 млн гривень податку на додану вартість. Цей результат є на 124 мільйонів гривень або 19% більшим, якщо порівнювати цю сплату з аналогічним періодом минулого року», – пояснила Ірина Короткова.

 • Податкова служба продовжує боротьбу з тіньовою економікою та розбудову сучасної моделі взаємодії з платниками податків. Головні принципи, на яких базується співпраця – це рівність, справедливість, прозорість та зручність процесів у сфері оподаткування.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!