З полону повернувся ще один прикарпатець – прикордонник Михайло Шемоніцький

 • Військовослужбовець майже два роки вважався зниклим.

  Під час обміну полоненими 31 січня 2024 року з російської неволі повернулися прикарпатці Василь Стефурак, Василь Шевернюк та Михайло Шемоніцький.

  Михайло Шемоніцький – родом із села Перерісль, проживав на Полтавщині. Чоловік перебував на фронті з перших днів повномасштабної війни, розповідає голова Переріслянської сільської громади Володимир Молдавчук.

  Михайло Шемоніцький служив солдатом, кухарем відділення тилового забезпечення прикордонної комендатури швидкого реагування «Щастя». Зник безвісти після боїв у селі Нове на Луганщині.

  «Батьки воїна проживають у Сполучених Штатах Америки. До обміну їхній син вважався зниклим безвісти, ніякої інформації про нього не було. Позаду – пекло полону, попереду – щасливі родичі та вдячні односельці. Слава нашим хлопцям! Слава Україні!» – каже голова громади.

  Нагадаємо, з російського полону 31 січня 2024 року вдалося повернути 207 українців. Серед звільнених військовослужбовців – захисники Маріуполя, Херсона, бійці з острова Зміїний, морпіхи та бойові медики.

 • Це – п’ятдесятий обмін полоненими з РФ. З моменту повномасштабного вторгнення з російської неволі повернулися 3035 військових.

  До теми: Реабілітологи з Прикарпаття підвищують кваліфікацію в Європі

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!