Із Прикарпаття депортували двох громадян Грузії

Відповідно до своєї компетенції міграційна служба Івано-Франківщини прийняла рішення про примусове повернення до країни походження двох громадян Республіки Грузії.

26-річного і 31-річного грузинів зобов’язали покинути територію України до 23 січня як осіб, які не мають жодних законних підстав для перебування в нашій країні. 

Про це повідомляє Міграційна служба Івано-Франківської області.

Перед тим працівники відділу у справах іноземців, осіб без громадянства та запобігання нелегальній міграції УДМС в області провели відповідну перевірку з метою з’ясування правового статусу двох іноземців. Встановлено, що кавказці прибули в Україну на початку липня минулого року, а вже незабаром опинилися під вартою за обґрунтованою підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень.

У грудні за вироком Івано-Франківського міського суду двох громадян Грузії було засуджено до позбавлення волі на строк, співвідносного терміну застосованого щодо них запобіжного заходу – тримання під вартою. 

Згідно з рішенням УДМС в області на найближчі три роки кожному з цих осіб заборонено в’їзд в Україну. 

Упродовж минулого року працівники міграційної служби Івано-Франківщини виявили на території області 208 неврегульованих мігрантів, які порушили правила перебування іноземців в Україні, а відтак змушені були покинути нашу країну у примусовому порядку.

Крім того, наразі в Україні залишаються 3 іноземці – вихідці з азійських країн, яких поміщено до Волинського пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно знаходяться на території України, з метою ідентифікації та забезпечення виконання судових рішень про примусове видворення.

На виконання судового рішення про примусове видворення чинне законодавство відводить шестимісячний термін.

Нагадаємо: Російського нелегала, який проживав на Прикарпатті, депортували

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!